Yıl:6
Sayı:234
KANATLI HAYVAN ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ'NİN MERKEZİ SAKARYA OLMALI

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul Sakarya Kanatlı Hayvan Üreticileri Birliği Başkanı İrfan Demirsoy, Başkan Yardımcısı İlhan Sarı ve Ankara Merkez Temsilcisi Volkan Terzioğlu’nu makamında ağırladı.

Birliğin kurulma aşamaları ve çalışmaları hakkında bilgi veren Sakarya kanatlı Hayvan Üreticileri Birliği Başkanı İrfan Demirsoy,” Amacımız Sakarya’da kanatlı hayvan üreticilerini tek çatı...     Haberin devamı...

SATSO'DAN MESLEKİ EĞİTİM ARA & NİTELİKLİ ELEMAN PROJESi

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, Sakarya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Tekin Kaya, milli eğitim şube müdürleri ve okul müdürlerinden oluşan heyeti ağırladı.

Yeni düzenleme ile hayata geçirilen Mesleki Eğitim Kanunu ile ilgili değerlendirmelerin yapıldığı toplantıya ayrıca SATSO Yönetim Kurulu Üyeleri de i...     Haberin devamı...

KONAK HASTANESİ NDEN SATSO YA İLK ZİYARET

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul Konak Hastaneleri Sakarya Koordinatörü Dr. Kamil Köse ve Halkla İlişkiler Yöneticisi Yelda Özbek’i makamında ağırladı.

Söz konusu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Mahmut Kösemusul Sakarya’nın büyümesi ile başlayan nüfus yoğunluğunun sağlık hizmetleri konusunda da ihtiyaçlarının büyüdüğüne di...     Haberin devamı...

SAKARYA SIRADAN BİR ANADOLU ŞEHRİ DEĞİLDİR

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç ve İl Yönetiminden oluşan heyeti ağırladı.

Geleceğin Yıldız Kenti

SATSO Yönetim Kurulu Üyelerinin de bulunduğu nezaket ziyaretinde konuşan Başkan Kösemusul, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sakarya’mız 2023 yılının lokomotifi olma yolunda ilerleyen büy&...     Haberin devamı...

SATSO ÜYELERİ BU KREDİ İLE NEFES ALACAK

Bu Kredi SATSO Üyelerine Nefes Olacak

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği öncülüğünde başlatılan KOBİ’lere Nefes Kredisi projesi kapsamında Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası da üyelerine kredi desteği veriyor.

Toplam 22 Milyon Kredi İmkânı

SATSO, KOBİ’lere Nefes Kredisi kapsamında kredi havuzuna aktardığı 2 milyon TL karşı...     Haberin devamı...

8 SİVİL TOPLUM ÖRGÜTÜNDEN TERÖRE KARŞI ORTAK AÇIKLAMA

Türkiye-Avrupa Birliği Karma İstişare Komitesi Türkiye Kanadını oluşturan, TÜRK-İŞ, TİSK, TESK, TZOB, HAK-İŞ, MEMUR-SEN, Türkiye KAMU-SEN ve TOBB, İstanbul’da yaşanan hain terör saldırısı nedeniyle ortak açıklama yaptı.​

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından okunan ortak açıklama şöyle:  

"Bugün, Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (TÜRK-İŞ), T...     Haberin devamı...

Türkiye Diz Çökmeyecek!
İstanbul Beşiktaş'ta gerçekleştirilen terör saldırısı ile ilgili açıklamalarda bulunan Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, hain saldırıların milletin birliğini asla bozamayacağını dile getirdi.

Kösemusul, yaptığı açıklamada, Türkiye'nin istikbal ve medeniyet yürüyüşünün devam edeceğine, terör meselesinin de devletin kararlı tutumu ile ortadan kaldırılacağına olan inancını paylaştı.

Şehitlerin a...     Haberin devamı...
2017 Daha İyi Bir Yıl Olacak
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Başbakan Binali Yıldırım tarafından açıklanan Ekonomi Koordinasyon Kurulu (EKK) kararlarının iş dünyasının taleplerini karşılayacağını söyledi.

Kösemusul, AA’ya yaptığı açıklamada, teşvik ve destek paketinin ticaret erbaplarına bir nefes olacağını, 2017 yılı istihdam, üretim ve ihracatta daha iyi rakamlara ulaşacaklarını vurguladı.

Hain darbe girişimi, terör saldırıları, sınırdak...     Haberin devamı...