Yıl:2023
Sayı:499
Prof. Dr. Emre Alkin “Türkiye'de ve Dünyada Ekonomik Konjonktür”ü Anlattı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde, İstanbul Topkapı Üniversitesi Rektörü Ekonomist Prof. Dr. Emre Alkin’in katılımı ve sunumuyla “Türkiye'de ve Dünyada Ekonomik Konjonktür" konulu konferans gerçekleştirildi.
SATSO Meclis Toplantı Salonu’ndaki konferansa Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Erdem Ercan, Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri ve Oda &uum...     Haberin devamı...
SATSO Meclisinin gündeminde sektörel sorunlar, kentsel dönüşüm ve deprem gerçeği vardı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyeleri, Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısında sektör, ekonomi ve şehirle ilgili görüş, öneri ve taleplerini dile getirdiler.
SATSO Meclis Başkanı Erdem Ercan Başkanlığında Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyelerinin katılımı ile gerçekleştirilen Nisan ayı olağan meclis toplantısında tarım ve hayvancılık üretiminde yerlilik ile ithalat, fi...     Haberin devamı...
Hiçbir Konu Deprem Gündemimizin Önüne Geçmemeli
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısı Meclis Başkanı Erdem Ercan Başkanlığında Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyelerinin katılımıyla Erol Öztürk Hacıeyüpoğlu Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.
Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısında yoklama ve gündem maddelerinin oylanmasının ardından 1207 no’lu Meclis oturumuna ait tutanak görü...     Haberin devamı...
Başkan Altuğ'dan 23 Nisan Kutlama Mesajı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, TBMM'nin kuruluşunun 103. yılı ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nıkutladı.
23 Nisan’ın Türk halkının büyük mücadelelerle kazandığı egemenlik hakkının simgesi olarak Atat&...     Haberin devamı...
SATSO Geleneksel Bayramlaşma Töreni Gerçekleştirildi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Ramazan Bayramı Geleneksel Bayramlaşma Töreni SATSO Hizmet Binasında, İl Protokolü, Oda Üyeleri ve Sakaryalı davetlilerin katılımıyla gerçekleştirildi.

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Erdem Ercan ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ev sahipliğinde bayramın ilk günü gerçekleştirilen etkinliğe ilgi ve katılım yoğun gerçekleşti.

Haberin devamı...

Başkan Altuğ'dan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Ramazan Bayramı vesilesiyle bir kutlama mesajı yayımladı.
SATSO Başkanı Altuğ, Ramazan Bayramı’nı kutladığı açıklamada, bayramın birlik, beraberlik, huzur ve sağlık getirmesi temennisinde bulundu.
Başkan Altuğ, “Mübarek Ramazan Ayı, ibadet için sabrın, inanışın en güzide örneklerinden biridir. 11 ayın sultanı Ramazan Ayı...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]