Yıl:2022
Sayı:446
Sakarya FestburADA İçin Gün Sayıyor
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Ticareti Araştırma Geliştirme Komisyonu öncülüğünde Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Adapazarı Belediyesi işbirliği ile 20-21 Haziran tarihlerinde şehir merkezini kapsayacak şekilde gerçekleştirilmesi planlanan FestburADA Festivalinin hazırlıkları devam ediyor.
Hedef, Eğlenirken Yerel Ticareti Canlandırmak
Ana teması alışveriş ve yaza merhaba olan etkinl...     Haberin devamı...
Vali Kaldırım ve İl Protokolü SATSO Doku Kültürü Laboratuvarını İnceledi
Sakarya İl Protokolü, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yapılan Sakarya Tarımsal Ürünler Üretim Mükemmeliyet Merkezi’ni (Doku Kültürü Laboratuvarı) inceledi.
Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Bölgeleri Genel Müdürü Fatih Turan, Ak Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, SUBÜ Rektör&...     Haberin devamı...
Mesleki Eğitim Merkezi Bilgilendirme Toplantıları SATSO Meslek Komiteleriyle Devam Ediyor
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde çalışmalar yürüten meslek komiteleri, Milli Eğitim Bakanlığı öncülüğünde yürütülen Kalfalık, Ustalık süreçleri, Mesleki Yeterlilik Denklik Süreci ve Çırak Öğrenci Çalıştırma ve Devlet Destekleri ve Mesleki Eğitim Merkezi Programına yönelik sektörel bilgilendirme toplantıları gerçekleştiriyorlar.
Sakarya İl Milli Eğitimi Mü...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]