Yıl:2021
Sayı:406
Çevre Haftası keyifli etkinliklerle devam ediyor
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyetlerini yürüten Çevre ve Şehircilik Komisyonu bu yıl 5 -11 Haziran Çevre Haftası etkinlikleri kapsamında Çevre ve şehircilik İl Müdürlüğü, Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye A.Ş işbirliği ile çeşitli etkinlikler düzenliyor.
5 Haziran Dünya çevre Günü Çark Caddesi ve bulvarda Çevre Konvoyu ile başlayan etkinlikler, ilkokullar arası düzenlenen çevre temalı resim yarışması &ou...     Haberin devamı...
Sakarya'daki Kadın Kooperatifleri ürünleriyle markalaşacak
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyetlerini yürüten TOBB Sakarya İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi öncülüğünde kadın istihdamının artırılmasına yönelik çalışmalar kapsamında Ticaret İl Müdürlüğü işbirliğiyle yürütülen Kadın kooperatifleri Eğitim Programı açılış toplantısı SATSO’da yapıldı.
Sakarya’da kadın üretimi ve istihdamının desteklenmesi amacıy...     Haberin devamı...
İlkokullar arası Resim Yarışması'nın Ödülleri verildi
5-11 Haziran Çevre Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen Dünya Çevre Günü temalı “İlkokullar Arası Resim Yarışması’ nın ödül töreni Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirildi.
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ev sahipliğinde gerçekleştirilen Ödül Töreni’ne, Sakarya Vali Yardımcısı Ersin Emiroğlu, Çevre ve Şeh...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]