Yıl:2021
Sayı:389
SATSO Üyelerinin Finansman İhtiyaçlarında Şekerbank Desteği
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, salgın sürecinin üyeler üzerindeki etkilerinin en aza indirilmesi adına faaliyetlerine devam ediyor.
Bu bağlamda Ziraat Bankası ve Halk Bankası ile yapılan Tedarik Zinciri Finansman Projesi Protokollerinin ardından SATSO üyelerine yönelik Şekerbank ile de yeni bir finansman protokolü imzalandı. Protokol kapsamında SATSO üyesi KOBİ’ler Şekerbank’ın kendilerine ...     Haberin devamı...
SATSO'dan kongreleri gerçekleşen siyasi partilere ziyaret
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve beraberinde Yönetim Kurulu Üyeleri, kongrelerini gerçekleştiren partilerin il yönetimlerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Adalet ve Kalkınma Partisi Sakarya İl Başkanı Yunus Tever ile Demokrasi ve Atılım Partisi Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan’a gerçekleştirilen ziyaretlerde SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Altuğ’un yanı sıra, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları; Ce...     Haberin devamı...
Lojistik Bilişim Teknolojileri ve Üretim İhtisas Organize Sanayi Bölgesi için İlk Adım Atıldı
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Sakarya’da oluşturulması planlanan Lojistik ve Bilişim Organize Sanayi Bölgesi’nin dernek yönetimini makamında ağırladı.
Yakın zamanda kurulan ve tüzüğü tamamlanan Lojistik Bilişim Teknoloji ve Üretim Sanayicileri Derneği, Organize Sanayi Bölgesi’nin kurulması aşamasında SATSO ile birlikte gerekli çalışmaları yürütecek.

Haberin devamı...

UCİM Sakarya'dan SATSO'ya Ziyaret
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, UCİM Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği üyelerini makamında ağırladı.
Söz konusu ziyarete dernek Üyelerinden Elif Eroğlu, Banu Oğuz ve Tuğçe Terlemez iştirak ederken, SATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yüksel Avşar, Meclis Başkan Vekili Necmettin Kırık ve Yönetim Kurulu Üyesi Erhan Fidan da hazır bulundu.
Z...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]