Dış Ticaret Bülteni


İŞBİRLİĞİ TALEBİ - BANGLADEŞ

Sayın Üyemiz,
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Genel Sekreterliği'nden Odamıza gelen yazıda; Bangladeş’te boya, mürekkep ve toz boya sanayinde faaliyet gösteren Noorjahan International Indentor and Machinary&Chemicals firmasının bu alanlarda ve farmasötik sektöründeki çeşitli makine ve aletler ile sıvı dolum makineleri veya Bangladeş’te satılabilecek diğer makineler için (tarım ve tekstil makineleri gibi) Türk firmalarının yerel acentesi olarak işbirliği yapma talebi bildirilmektedir.
Bahsi geçen Noorjan International Indentor and Machinery&Chemicals firmasına ait sertifika ve detaylı bilgilere https://www.tobb2.org.tr/ihaleyatirimprojeleri.php adresinden ulaşılabilmektedir.

Bilgilerinize


TİCARET MÜŞAVİRLERİMİZLE ELEKTRONİK SOHBETLER - PERU


Sayın Üyemiz,
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Genel Sekreterliği'nden Odamıza gelen yazıda; Ticaret Bakanlığı tarafından düzenlenmekte olan “Ticaret Müşavirlerimizle Elektronik Sohbetler – Peru “ e-sohbet etkinliğimiz 9 Şubat 2021 Salı günü 16.30 – 18.00 saatleri arasında gerçekleşecektir.
Kayıt işlemleri için https://dtybs.ticaret.gov.tr/e-sohbetler/takvim/detay/peru-temsilcimiz-is-dunyamz-ile-bulusuyor/ adresi ziyaret edilmelidir.

Bilgilerinize