Yıl:2020
Sayı:382
Pandemiye Rağmen İş Dünyası Üretmeye Gayret Ediyor
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ile Meclis Başkanı Talip Kuriş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, SATSO bünyesinde faaliyetlerini yürüten 34 Meslek Komitesi, 11 Komisyon ile 2 Kurul başkanları ile bir araya geldi.
Başkan Altuğ moderatörlüğünde online gerçekleşen toplantıda komite, komisyon ve kurul başkanları çalışmaları, sektörel ve gündem problemleri, çözü...     Haberin devamı...
Desteklerin genişletilmesini talep ediyoruz
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan ve KDV indirimi, stopaj avantajı, esnafa kira ve hibe desteği ile turizm yükümlülüklerinin ertelenmesi gibi birçok desteği içeren paket hakkında değerlendirmede bulundu.
İş dünyasının ve özellikle hizmet sektörünün toplum sağlığının korunması ama...     Haberin devamı...
Sakarya yazarlarını okumaya devam edecek
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından geçtiğimiz ay “Sakarya Yazarlarını Okuyor” isimli kitap çekiliş kampanyası sosyal medya hesapları üzerinden gerçekleştirildi.
Sakaryalı 7 yazarın kitapları çekilişe katılarak kazanan 10 kişiye teslim edildi.
Kitapları SATSO’dan teslim alanlara da SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ tarafından takdim edildi.

Haberin devamı...

TOBB ve Ziraat Bankası'ndan iş dünyası için güvenli ticarette önemli bir adım
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, 81 il Oda ve Borsa Yönetim Kurulu Başkanları ve 61 Sektör Meclisi başkanın katılımıyla düzenlenen Bankkart Tedarik Zinciri Finansman Projesi Lansman ve protokol imza törenine katıldı.
Online olarak düzenlenen toplantıda Pandemi ile birlikte artan ‘Mal satıyorum ...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]