Yıl:2019
Sayı:317
Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Sektörü Bu Festivalde Buluştu
Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali Başladı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi İşbirliği ile bu yıl ikincisi düzenlenen Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali’nin açılışı bugün gerçekleştirildi.
Söz konusu festival’in açılışına Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Ak Parti Sakarya İl...     Haberin devamı...
Komite başkanlarıyla istişare toplantısı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve meclis Başkanı Talip Kuriş, SATSO bünyesinde faaliyetlerini sürdüren 34 meslek komitesi başkanları ile bir araya geldi.
Meslek Komite Başkanları istişare toplantısında komitelerin çalışmaları, faaliyetlerinde gelinen süreçler, sorunları ve çözüm önerilerine ilişkin değerlendirmeler yapıldı.
Toplantının ...     Haberin devamı...
Otomotivde nitelikli istihdam için imzalar atıldı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ile Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında motorlu araçlar teknolojisi alanında nitelikli elemanlar yetiştirmek için firmalar ile koordineli eğitim konusunda bir işbirliği protokolü imzalandı.
İmzalanan protokol toplantısına Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Talip Kuriş, Sakarya İl Milli Eğitim Müdür&...     Haberin devamı...
Ferizli Otomotiv ve Metal İhtisas OSB'de Müteşebbis Heyet ve Yönetim belli oldu
Ferizli Otomotiv ve Metal İhtisas OSB Müteşebbis Heyeti ve yönetim Kurulu belli oldu.
Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir Başkanlığında gerçekleştirilen Ferizli Otomotiv ve Metal İhtisas OSB toplantısında belirlenen Müteşebbis Heyet Başkanı Vali Ahmet Hamdi Nayir, Başkan Vekili Rahmi Korkmaz olurken Müteşebbis Heyetin diğer Üyeleri şu isimlerden oluştu:
Abdullah Lütfü Diriarın (YİKOB Şube Müdürü)
Mustafa Mesut Altınel (YİKOB Mimar)     &nb...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]