Yıl:2018
Sayı:293
HUKUKİ VE MALİ YÖNLERİYLE KONKORDATO SATSO'DA ANLATILDI
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ve Sakarya Barosu işbirliği ile düzenlenen  “Hukuki ve mali yönleriyle Konkordato” konulu seminer SATSO Ali Coşkun Konferans Salonunda gerçekleştirildi.
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantının açılış konuşmasını SATSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Doğan Çatalbaş gerçekleştirdi.
Y&ou...     Haberin devamı...
İŞ DÜNYASINDAN ŞEHİR GÜNDEMİ İLE İLGİLİ DEĞERLENDİRMELER Sakarya'da Engelli Raporu İçin Psikiyatrist İhtiyacı Var
SATSO Meclis Toplantısında Meclis Üyesi Ercan Başnuh’un dile getirdiği özel eğitim alacak öğrencilere rapor verecek psikolog ihtiyacı konusunda Başkan Akgün Altuğ, bu konudaki mağduriyetin giderilmesi için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini ifade etti.
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı meclis üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi. <...     Haberin devamı...
ÖZEL ÖĞRENCİLERDEN SATSO'DA ÖZEL BİR SERGİ
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası sosyal sorumluluk kapsamında çalışmalarına devam ediyor. SATSO geçtiğimiz günlerde Şehit Ali Borinli Özel Eğitim Mesleki eğitim Okulu öğrencilerinin hazırladığı resim ve el sanatları ürünlerden oluşan sergiye de ev sahipliği yaptı.
SATSO atriumda gerçekleştirilen ve özel eğitim alan öğrencilerin hazırladığı resim ve el sanatları ürünlerinden oluşan serginin açılışına Sakary...     Haberin devamı...
SAKARYA'NIN ANA STRATEJİK PLANINA DOĞRU
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı Meclis Başkanı Talip Kuriş Başkanlığında gerçekleşti.
Meclis Üyeleri ve Meslek Komite Başkanlarının katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda gündem maddeleri müzakere edilerek karara bağlandı
Ekim ayı Kat'i Mizan ve ekleri ile Bütçe İzleme Raporu'nun, Hesap İnceleme Komisyonu B...     Haberin devamı...
“ÜRETİMİN TİRYAKİSİ OLAN İŞ DÜNYASI İYİ Kİ VAR”
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Kasım ayı Olağan Meclis Toplantısı’nın onur konuğu Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir oldu.
 
Meclis Toplantısında konuşan Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Vali Ahmet Hamdi Nayir’a başarılar dileyerek hoş geldiniz dedi.
Başkan Altuğ, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası&rs...     Haberin devamı...
SATIŞ SONRASI MÜŞTERİ HİZMETLERİ SATSO'DA ANLATILDI
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) ile Doğu Marmara ABİGEM tarafından ortaklaşa “Satış Sonrası Müşteri Hizmetleri” eğitimi düzenlendi.
SATSO eğitim salonunda düzenlenen eğitim, ABİGEM eğitmenlerinden Reha Tartıcı tarafından verildi.
Reha Tartıcı Müşteri Memnuniyeti’ nin önemine vurgu yaparak şunları dile getirdi:
“Sürpriz Yap, Ezber Boz...     Haberin devamı...
SATSO'DAN İL MÜFTÜSÜ'NE ZİYARET
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A.Akgün Altuğ ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Müftüsü İhsan Açık’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
 Sakarya İl Müftülük makamında gerçekleştirilen ziyarette konuşan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ,  İl Müftüsü İhsan Açık’ın yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunarak başa...     Haberin devamı...
SAKARYA'NIN BİR STRATEJİK PLANI OLMALI
SUBÜ ziyaretinde konuşan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, “Şehrin bir stratejik planı olmalı.  Sakarya’nın kısa, orta ve uzun vadede hedeflerini belirlememiz, gelecek vizyonu açısından büyük önem arz ediyor. Bu konuda şehrin tüm erkleri ile işbirliği yapmalıyız. Biz bu şehrin kumuyuz. Sel gider biz kalırız.” dedi.
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgü...     Haberin devamı...
SATSO MECLİSİ'NE VALİ NAYİR KONUK OLACAK
SATSO Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısının onur konuğu Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir olacak.
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı Vali Ahmet Hamdi Nayir’ın katılımı ile 28 Kasım Çarşamba (Yarın) saat 15.00’te yapılacak
Her ayın son Çarşamba günü düzenlenen SATSO Meclis Toplantısı’nın bu ayki programında bir de sergi yer alıyor.

Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]