Yıl:2018
Sayı:292
UİBT BAŞKANI MARAT KABAYEVA'DAN TİCARİ İŞBİRLİĞİ TEKLİFİ
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Uluslararası İslam Birliği Teşkilatı Başkanı Marat Kabayeva ve beraberindeki heyeti ağırladı.
SATSO Meclis Başkanı Talip Kuriş, Yönetim Kurulu Üyeleri ve SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş’in de bulunduğu ziyarette iki ülke arasında İslam birliği çerçevesinde ticari işbirliğinin artırılmasına yönelik istişarede bulunuldu.

Haberin devamı...

GSM SATIŞLARINDA TAKSİTLER 12'YE YÜKSELDİ
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından geçtiğimiz aylarda sıkça gündeme getirilen cep telefonu satışlarındaki taksit oranlarının yükseltilmesi talebi, diğer kesimlerce de gündeme getirilmesiyle olumlu bir şekilde sonuçlandı.
SATSO bünyesinde faaliyetlerini sürdüren ve çoğunluğunu bilişim ve telekomünikasyon işler ile iştigal eden üyelerin oluşturduğu 31. Meslek Komitesi’nin tale...     Haberin devamı...
BAŞKAN ALTUĞ'DAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ AÇIKLAMASI “Geleceği Şekillendiren Temel Güç Öğretmenlerimizdir”
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Tüm eğitim camiasının Öğretmenler Günü’nü kutlayan Akgün Altuğ, milletlerin gelişmişlik düzeyinin eğitime verdikleri önemle ölçüldüğünü vurgulayarak, eğitimde en ö...     Haberin devamı...
SATSO YÜKSEK İSTİŞARE KURULU İLK TOPLANTISINI YAPTI
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Yüksek İstişare Kurulu ilk toplantısını gerçekleştirdi
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği öncülüğünde tüm illerde 5174 sayılı Odalar ve Borsalar Kanunu’nun 84’ncü maddesine uygun şekilde oluşturulan Yüksek İstişare Kurulu Sakarya ayağında SATSO yönetimi ile ilk toplantısını gerçekleştirdi.
SATSO Yönetim Kurulu ...     Haberin devamı...
SATSO' DAN MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ EĞİTİMİ
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) ile Doğu Marmara ABİGEM tarafından ortaklaşa düzenlenen “Müşteri İlişkileri Yönetimi” eğitimi düzenlendi.
SATSO eğitim salonunda düzenlenen eğitimde ABİGEM eğitmenlerinden Ayşe Demirbaş tarafından verildi.
Demirbaş eğitimde, müşterilerin sosyal medyaya çok fazla önem verdiğini vurgu yaparak sözlerine:   
“Firmayı iyi veya kötü olarak tanıtacak müşterinin elinde çok daha etkili propag...     Haberin devamı...
SAKARYA AVUSTRALYA İKİLİ İŞ GÖRÜŞMELERİ
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası,  Sakarya’nın ihracat potansiyelini artırmaya yönelik çalışmalar kapsamında ikili iş görüşmeleri organizasyonları düzenlemeye devam etmektedir.
Avustralya ve Yeni Zelanda’da 400 civarında yapı marketi mağazası bulunan ve 60 bin kalem ürün satışı ile yıllık 8 Milyar dolar cirosu olan uluslararası yapı marketleri zincirinin Türkiye, Avrupa, Ukrayna Satın Alma Yetkilisi ile SATSO üyele...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]