Yıl:2018
Sayı:291
BAŞKAN ALTUĞ'DAN MEVLİD KANDİLİ MESAJI
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Mevlid Kandili vesilesi ile bir mesaj yayınladı.
Başkan Altuğ yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:
“Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed’in dünyaya teşriflerinin yıl dönümünü, bir kez daha birlik ve beraberlik duyguları içinde kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kandiller bizleri bir arada tutan, bağlarımızı g&...     Haberin devamı...
SAKARYA TİCARET VE SANAYİ ODASI' NDAN SATSO 101. YIL FOTOĞRAF YARIŞMASI'NA DAVET
“Sanayi ve Ticaret Şehri Sakarya” Yarışması Geleceğe Kayıt Bırakacak
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, bünyesinde faaliyet gösteren Kültür Komisyonu organizasyonu ile  “Sanayi ve Ticaret Şehri Sakarya” konulu 101. Yıl fotoğraf yarışması fotoğraf yarışması düzenleyecek.
 Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapılan tanıtım toplantısına SATSO Yö...     Haberin devamı...
ÜYELERE BİR HİZMET DAHA: SATSO'DA 7/24 E- BELGE DÖNEMİ BAŞLADI
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine klavye kadar yakın olmaya devam ediyor.
Hizmeti üyelerinin ayağına götürmeyi hedefleyen ve bu doğrultuda çalışmalarına hız veren SATSO, üye hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri, artık faaliyet Belgesi, Oda Kayıt Sicil Sureti, Firma Ortaklık Belgesi ve Ortaklık Teyyid Belgesi’ne online olarak
Haberin devamı...
SATSO'DAN “DİJİTAL PAZARLAMA STRATEJİSİ” EĞİTİMİ
SATSO’ da “Dijital Pazarlamaya Giriş ve Dijital Pazarlama Stratejisi Oluşturma” eğitimi verildi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) ile Doğu Marmara ABİGEM tarafından ortaklaşa düzenlenen “Dijital Pazarlamaya Giriş Ve Dijital Pazarlama Stratejisi Oluşturma” eğitimi, ABİGEM eğitmenlerinden Özlem Turabi tarafından verildi.
Seminerde; “Nede...     Haberin devamı...
SATSO ÜYELERİNE KUZEY REN-VESTFALYA'YI TANITTILAR
SATSO ve Kuzey Ren-Vestfalya Eyaleti Ekonomik Kalkınma Ajansının ortaklaşa olarak düzenlediği “Almanya Kuzey Ren- Vesfalya Eyaleti’nin Bir Yatırım ve Ticaret Merkezi Olarak Sunduğu Fırsatlar Semineri” Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleşti.
Seminere, SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün LAtuğ başta olmak üzere, NRW. Invest Turkey Temsilcilik Müdürü Adem Akkaya, YMM-Kanat & Partner MbB Steuerberater...     Haberin devamı...
“KISA ÇALIŞMA VE KISA ÇALIŞMA ÖDENEĞİ” HAKKINDAKİ YÖNETMELİK DEĞİŞTİRİLDİ
“Kısa Çalışma ve Kısa Çalışma Ödeneği” hakkında yönetmelik09.11.2018 tarih 30590 sayılı Resmi Gazete ile değiştirildi.
İş dünyasının yakından ilgilendiren söz konusu yönetmelikteki değişiklikle yönetmeliğin 1. Maddesinin h bendinde tanımlanan zorlayıcı sebep “İşverenin kendi sevk ve idaresinden kaynaklanmayan, önceden kestirilemeyen, bunun sonucu olarak bertaraf edilmesine imkân bulunmayan, geçici ...     Haberin devamı...
BAŞKAN ALTUĞ'DAN 10 KASIM MESAJI
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Akgün Altuğ yaptığı açıklamada şunları dile getirdi;
“Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu olan Mustafa Kemal Atatürk’ ün aramızdan ayrılışının 80. yılında bir kez daha minnet ve şükranla anıyoruz.
&nb...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]