Yıl:2018
Sayı:282
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ; “ÜYELERİMİZİN SESİNİ DUYURDUK, DÖVİZ İLE KİRA ÖDEMESİ SONLANDI''
16 Ağustos tarihinde yaptığı  “Özellikle AVM’lerde dövizle ödemek şart olarak koşuluyor. Dövizdeki yükseliş tacirin maliyetini artırırken işyeri kiraları da dövize bağlı olarak yükselince çok sayıda kişi mağdur oldu. Bu yüzden dövizle yapılan tüm kira sözleşmeleri Türk lirasına çevrilerek güncellenmeli.’’ açıklamasıyla gündem olan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ; bugün al...     Haberin devamı...
SAKARYA ÜLKENİN BÜYÜMESİNİ EN REEL HİSSEDEN İLLERDEN BİRİ
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan ve Teknokent Müdürü Doç. Dr. Sakir Görmüş’ü makamında ağırladı. SATSO Yönetim Kurulu Üyelerinin de bulunduğu ziyarette konuşan Başkan Akgün Altuğ, Sakarya Üniversitesi ile işbirliğinin artarak devam edeceğini vurguladı.
Başkan Altuğ, Sakarya Üniversitesi’ni...     Haberin devamı...
SAKARYALI KADINLARA FİNANSAL OKURYAZARLIK SATSO'DA ANLATILDI
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından düzenlenen ve Sakarya İl Müdürlüğü, İŞKUR Sakarya İl Müdürlüğü, KOSGEB ile TOBB iş birliği ile ‘Finansal Okuryazarlık ve Kadınların Ekonomik Güçlenmesi’ konulu seminer Ali Coşkun konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.
Söz konusu programa Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu başta olmak &...     Haberin devamı...
KATMA DEĞERLİ ÜRETMEYE İHTİYACIMIZ VAR
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli Milletvekili Haydar Akar ve Sakarya İl Başkanı Erdoğan Isır ve beraberindeki heyet Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.
SATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Cem Gün ve Yüksel Avşar ev sahipliğinde gerçekleştirilen ziyarete Yönetim Kurulu üyeleri de iştirak etti.
Türkiye ve Sakarya ekonomisinin ve iş dünyasının mevcut durumu ve gelecek pers...     Haberin devamı...
SAKARYALI ÜST KİMLİĞİMİZİ DAHA DA GÜÇLENDİRMELİYİZ
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Erenler Kaymakamı Salih Karabulut’u makamında ağırladı.
SATSO Yönetim Kurulu Üyelerinin de bulunduğu ziyarette konuşan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, SATSO çatısı altında gönüllülük ve fedakarlık temelinde hizmetin esas olduğunun bilinci ile Sakarya’nın kazanması, güçlenmesi için tüm enerjimizle hizmete...     Haberin devamı...
SATSO “TEKDURAK OFİSİ” EK HİZMET BİNALARI İNŞAATI BAŞLIYOR
               SATSO Meclisi;  “Üretmeye ve Çalışmaya Devam Etmeliyiz” Dedi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Salonu’nda Ağustos Ayı Olağan Meclis toplantısı, Meclis Başkanı Talip Kuriş başkanlığında meclis üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.
Yoklama ve gündem maddelerinin oylanmasının ardından 1152 no’lu Meclis otu...     Haberin devamı...
30 AĞUSTOS ZAFERİ ÇOK AZ MİLLETE NASİP OLACAK BİR MİRASTIR
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı A. Akgün Altuğ, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı. Başkan Altuğ açıklamasında şunları dile getirdi:
"Türk Milleti, haklı ve onurlu direnişiyle, millet ve bayrak sevgisinin, sayısal güçten daha üstün olduğunu tüm dünyaya kanıtlamış, Vatan toprağımızın düşman işgalinden kurtuluşunu, müjdeleyen 30 Ağustos Zaferi’nin 96.’ncı yıldönümünü millet&...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]