Yıl:2018
Sayı:280
GIDA İHTİSAS OSB İÇİN BAŞVURU YAPILDI
Geyve’de kurulması planlanan “Gıda İhtisas OSB” ile ilgili talep toplamaların tamamlanmasının ardından, OSB kurulması ile İlgili bürokratik işlemlere start verildi.
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A.Akgün Altuğ, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu ile bir araya gelerek Gıda İhtisas OSB ile ilgili resmi adım atıldı.
OSB kurulmasına yönelik başvurula...     Haberin devamı...
SAKARYA PEYZAJ VE SÜS BİTKİCİLİĞİ FESTİVALİ'NE AZ KALA
26- 29 Eylül tarihleri arasında Sakarya Sapanca/Kırkpınar sahilinde 40 bin metrekare alanda yapılacak Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali ile ilgili hazırlıklar aralıksız devam ediyor.
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde başlatılan ve Sakarya Valiliği ,Büyükşehir Belediyesi, Sapanca Belediyesi ve ilgili kurum ve kuruluşların işbirliğinde yürütülen Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali ile ilgili...     Haberin devamı...
YOZGAT TSO'DAN SATSO'YA ZİYARET
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Talip Kuriş ve Yönetim Kurulu Üyeleri Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası’nı ağırladı.
Yozgat Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çelik ve Ömer Faruk Tokat’ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, ticaret ve sanayi odaları ile iletişimin güçlendirilmesi, işbirliği fırsatlarını de...     Haberin devamı...
SAKARYA'YA YAPILACAK BMC YATIRIMINA DEVLET DESTEĞİ “Üretimin Yatırımın ve İstihdamın Desteklenmesi Adına Mutluluk Duyuyoruz”
Sakarya’da yapılacak raylı sistem araçları üretim tesisi ve dizel motor, transmisyon ve alt sistemleri üretim tesisine devlet desteği Resmi Gazete açıklandı.
BMC Otomotiv Sanayi ve Ticaret A. Ş. Tarafından yapılacak dizel motor transmisyon ve alt sistemleri üretim tesisi, nin yatırımların proje bazında desteklenmesi ile ilgili Cumhurbaşkanı Kararı 30498 sayılı resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe girdi.

Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]