Yıl:2018
Sayı:279
GEYVE GIDA İHTİSAS İÇİN TALEP TOPLAMALAR TAMAMLANDI
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ile Gıda İhtisas Bölgesi ile ilgili istişarede bulundu.
Geyve Gıda İhtisas OSB İçin Geri Sayım Başladı
Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’yı makamında ağırlayan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Geyve’de kurulması planlanan “Gıda İhtisas OSB” ile ilgili ta...     Haberin devamı...
BİLECİK TSO'DAN SATSO'YA İSTİŞARE ZİYARETİ SATSO Tecrübelerini Komşu Oda Bilecik TSO'ya Aktardı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Yönetim Kurulu Üyeleri Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Keskin, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyeleri’nden oluşan heyeti ağırladı.
Ziyarette aynı coğrafyada bulunan iki meslek örgütünün birlikte hareket etmesi, işbirliği ve yol göstericilik yapması konusunda değerlendirmelerde bulunuldu.  <...     Haberin devamı...
İMAR BARIŞI SATSO'DA ANLATILDI
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren mühendislik, mimarlık ve taahhüt işleri ile iştigal eden 18. ve 34. Meslek Komiteleri organizasyonu ile “İmar Barışı” konusunda bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Sakarya Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Uğur Korkmaz ve müdürlük yetkililerinin bilgi verdiği toplantının ev sahipliğini Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ...     Haberin devamı...
SATSO YÖNETİMİNDEN SAKARYASPORA LOCA DESTEĞİ
Geçtiğimiz ay gerçekleştirilen Sakaryaspor Genel Kurulu’nda seçilen Başkan Cevat Ekşi, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Temmuz Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nın konuğu oldu.
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Sakaryaspor’un ilimiz için önemli bir marka olduğunu dile getirerek Başkan Cevat Ekşi’ye görevinde başarılar diledi. Başkan Altuğ, yeni dönemde Sakaryaspor&rsquo...     Haberin devamı...
SAKARYA TİCARETİYLE VE SANAYİSİYLE BİRLİKTE BÜYÜYOR SATSO Meclis Üyeleri Şehir Merkezindeki Otopark Sorununu Konuştu
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Salonu’nda Temmuz Ayı Olağan Meclis toplantısı, Meclis Başkanı Talip Kuriş başkanlığında meclis üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.
Yoklama ve gündem maddelerinin oylanmasının ardından 1151 no’lu Meclis oturumuna ait tutanak görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.
Haziran ayı Kat'i Mizan ve ekleri ile Bütçe İzleme Raporu, kürsüye ...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]