Yıl:2018
Sayı:278
ÜNİVERSİTE VE İŞ DÜNYASI İŞBİRLİĞİ OLMAZSA OLMAZIMIZDIR
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Talip Kuriş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Sakarya Üniversitesi rektörlüğü görevine atanan Prof. Dr. Fatih Savaşan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Ziyarette SATSO Yönetimi ve Rektör Prof. Dr. Savaşan üniversite iş dünyası işbirliği konusunda görüş alışverişinde bulunarak ortak hedefler etrafında çöz&...     Haberin devamı...
SATSO MEDYA BULUŞMALARI 2018 BAŞLADI “Sakarya dinamizm, kalite, kente duyarlılık, işbirliğini hak ediyor”
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası 2018- 2022 dönemi Yönetim Kurulu, basın mensupları ile fikir alışverişi yapmak ve beraberliği perçinlemek adına “SATSO-Medya Buluşması’nda bir araya geldi.
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Talip Kuriş ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ev sahipliğinde Sertaç Otel’de gerçekleştirilen toplantıya basın mensupları yoğun ilgi gösterdi. ...     Haberin devamı...
KAREKODLU ÇEK SİSTEMİ SATSO'DA ANLATILDI
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, Tahsilat Riski Yönetiminde Karekodlu Çek Sisteminin Yarattığı Avantajlar” konusunda bir toplantı gerçekleştirildi.
 Türkiye Bankalar Birliği, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Kredi Kayıt Bürosu (KKB) A.Ş.'nin çalışmalarıyla hayata geçirilen Karekodlu Çek Sisteminin detaylarının anlatıldığı toplantının açılış konuşmasını SATSO Genel S...     Haberin devamı...
KAREKODLU ÇEK SİSTEMİNİN AVANTAJLARI SATSO'DA ANLATILACAK
Türkiye Bankalar Birliği, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Kredi Kayıt Bürosu (KKB) A.Ş.'nin çalışmalarıyla hayata geçirilen Karekodlu Çek Sistemi, Ocak 2017 tarihinden itibaren zorunlu hale geldi.
Konu hakkında Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin konunun uygulamaları ve detayları hakkında bilgi sahibi olması amacıyla “Tahsilat Riski Yönetiminde Karekodlu Çek Sisteminin Yarattığı Avantajlar Haberin devamı...
EXİMBANK SAKARYA İRTİBAT BÜROSU AÇILDI İhracatçı Üyelerine SATSO'dan Bir İlk
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, ilimizin ihracat potansiyelini, ihracatçı firma sayısını artırmak amacıyla gerçekleştirilen faaliyetleri kapsamında Türk Eximbank irtibat bürosu açıldı.
Türk Eximbank İrtibat Bürosu açılış töreni ve bilgilendirme toplantısından oluşan programa, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Meclis Başkanı Talip Kuriş ev sahipliği yaptı.

Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]