Yıl:2018
Sayı:277
TÜRK EXİMBANK İRTİBAT BÜROSU YARIN SATSO'DA AÇILIYOR
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, ilimizin ihracat potansiyelini, ihracatçı firma sayısını artırmak amacıyla gerçekleştirilen faaliyetleri kapsamında Türk Eximbank irtibat bürosu açılıyor.
SATSO hizmet binası bünyesinde hizmet verecek Türk Eximbank İrtibat Bürosu 17 Temmuz Salı (yarın)saat 14.00’te açılış töreni gerçekleştirilecek.
SATSO Yönetim Kurulu Ba...     Haberin devamı...
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A.Akgün Altuğ; “ALLAH BİZE BİR DAHA ÖYLE BİR GECE YAŞATMASIN”
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, 15 Temmuz’un yıldönümü vesilesi ile yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:
“Tarihimizin en zor günlerinden biri olan 15 Temmuz’un yıldönümüne giriyoruz.
15 Temmuz’un Türkiye için bir milat olduğuna inanıyoruz. Çünk&uu...     Haberin devamı...
SATSO'dan önemli girişim TÜRK EXİMBANK SATSO'DA İRTİBAT BÜROSU AÇIYOR
 SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A.Akgün Altuğ yaptığı açıklamada; ihracat yapan üyelere bir kolaylık daha sağlayacaklarını belirtti.
Başkan Altuğ yaptığı açıklamada şöyle dedi; “İlimizin ihracatçı iller sıralamasında ilk 10 il arasında yer aldığı bilinmekle beraber, Oda olarak hedefimiz ilk 5 il arasında yer almaktır.
Bu hedefimize ulaşmak için ilimizin ihracat potansiyelini ihracat&c...     Haberin devamı...
SİGORTA ACENTELERİ İL DELEGELERİ BELLİ OLDU
 “Sigorta Acenteleri İl Delegeliği” seçimleri Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirildi.
TOBB ve Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı tarafından ortaklaşa belirlenerek yürürlüğe konulan “Sigorta Acenteleri Sektör Meclisi ile Sigorta Acenteleri İcra Komitesi Seçimlerine Dair Usul ve Esaslar” doğrultusunda, yapılan Sigorta Acenteleri İl Delegeliği seçim sonuçları belli oldu....     Haberin devamı...
SATSO ÜYE ZİYARETLERİYLE DİYALOĞU GELİŞTİRİYOR
Üyelerle şeffaf bir yönetim anlayışı iletişimi sürekli canlı tutan ve sık diyaloğu benimseyen bir yönetim anlayışı ile hizmet eden Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi,  üye ziyaretleri gerçekleştiriyor.
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Yönetim Kurulu, üyelerle diyaloğu geliştirme ziyaretlerine meclis üyelerinden başladı.
SATSO Heyeti gerçekleştirdik...     Haberin devamı...
SATSO GENEL SEKRETERLİĞİ'NE TEYFİK ÖZTÜRK ATANDI
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nda kurum içinden atamayla Genel Sekreterlik görevine Teyfik Öztürk getirildi.
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A.Akgün Altuğ, Teyfik Öztürk’ün vekaleten sürdürdüğü görevi son yapılan Yönetim Kurulu Toplantısı’nda asaleten sürdürmesine karar verdik. Kendisine başarılar diliyoruz. SATSO, ivmesini artırarak görevini sürdürecektir.&r...     Haberin devamı...
APEK YÖNETİM KURULU BAŞKANI SEBAHATTİN KARASAKAL'A TEBRİK ZİYARETİ
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ ve Yönetim Kurulu üyeleri , APEK yönetim kurulu başkanlığına yeniden seçilen Sebahattin Karasakal’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Geçtiğimiz hafta yapılan Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin (APEK) 68. Olağan genel kurulunda seçilen Sebahattin Karasakal ve ekibini ziyaret eden Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ ve yönetim kurulu üyeleri, hayırlı olsun dileğinde bulun...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]