Yıl:2018
Sayı:269
SEÇİMLER HAYIRLI OLSUN 2013-2018 Dönemi Son Meclis Toplantısı Gerçekleşti
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı A. Akgün Altuğ başkanlığında, meclis üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.
Yoklama ve gündem maddelerinin oylanmasının ardından 1146 no’lu Meclis oturumuna ait tutanak görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.
Şubat ayı Kat'i Mizan ve ekleri ile Bütçe İzleme Raporu’nu sunmak üzere kürs&u...     Haberin devamı...
ADA KARMA OSB FERİZLİ MEGA OSB İÇİNDE YER ALACAK
 SATSO Başkanı Mahmut Kösemusul, sanayicilerden oluşan bir heyetle birlikte Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk’u makamında ziyaret etti. Sakarya’nın sanayisini çok dikkatli planladıklarını vurgulayan Kösemusul, “Söğütlü ilçemizde düşündüğümüz karma OSB çalışmamızı, tarımsal hassasiyetleri dikkate alarak Ferizli’de kurulan Mega OSB içinde gerçekleştireceğiz. Mega OSB, sahip...     Haberin devamı...
SATSO İHRACAT AKADEMİSİ'NDE İKİNCİ ETAP BAŞLIYOR
Sakarya’nın ihracatçı iller sıralamasında ilk 5 arasında yer alması hedefiyle Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yapılan çalışmalar kapsamındaki “Uygulamalı İhracat Akademisi” eğitim programında ikinci etap, 3 Nisan – 11 Nisan 2018 tarihlerinde başlıyor.
 İhracat potansiyeli olan üyelerini birer ihracatçı yapmak amacıyla çalışmalarını aralıksız sürdüren SATSO #hedefilk5 sloganı ile başlattığı İhrac...     Haberin devamı...
SATSO VE TÜYAP'TAN FUARLAR İÇİN İŞBİRLİĞİ YENİ İHRACATÇILAR YENİ PAZARLAR
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ihracatçı firmaların potansiyelini harekete geçirmek uluslararası ticarette aktif rol oynamalarını sağlamak adına yapılan çalışmalara bir yenisini daha ekledi.
BU doğrultuda Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) ve TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş.  arasında bir işbirliği protokolü imzalandı.
Söz konusu protokol kapsamında TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş....     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]