Yıl:2017
Sayı:258
BAŞKAN KÖSEMUSUL'DAN 10 KASIM MESAJI
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikal edişinin 79’ncu yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

“Tarih boyunca hiç esaret altında kalmamış Yüce Türk Milleti’nin, en sıkıntılı döneminde büyük bir mücadeleyle Türkiye Cumhuriyeti’ni kurarak Türk’ün gücünü bütün d&uum...     Haberin devamı...
SATSO'DAN SANTEK 2017 FUARI'NA ZİYARET
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. tarafından 2-5 Kasım 2017 tarihleri arasında düzenlenen SANTEK 2017- 4. Doğu Marmara Sanayi ve Teknoloji Fuarı’na katıldı.
SATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orhan Yılgenci, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Nadir Öztürk, Meclis üyesi Ertuğrul Öztürk ve SATSO üyelerinden oluşan heyet;  SANTEK Fuarına ka...     Haberin devamı...
ÇALIŞMA BARIŞI VE SÜRDÜRÜLEBİLİR ÜRETİMİN ŞİFRESİ ÇÖZÜLÜYOR “Bu Çalışma 2023 Hedefleri İçin Mihenk Taşı Olacak”
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) ile Türkiye Kooperatif, Ticaret, Eğitim ve Büro İşçileri Sendikası (Koop-İş) işbirliğinde birlikte düzenleyip yürütülen “Sosyal Diyaloğun Geliştirilmesi: Çalışma Barışı ve Sürdürülebilir Üretimin Şifresi Projesi ”  ile ilgili bir tanıtım konferansı Best Western Premir Hotel’de gerçekleştirildi.
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösem...     Haberin devamı...
SOSYAL DİYALOĞUN GELİŞTİRİLMESİ PROJESİ TANITILACAK
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) ile Türkiye Kooperatif, Ticaret, Eğitim ve Büro İşçileri Sendikası (Koop-İş) işbirliğinde birlikte düzenleyip yürütülen “Sosyal Diyaloğun Geliştirilmesi: Çalışma Barışı ve Sürdürülebilir Üretimin Şifresi Projesi ”  ile ilgili bir tanıtım konferansı gerçekleştirilecek.
Yaklaşık bir yıl önce çalışmalarına başlanan ve Avrupa Birliği’nde...     Haberin devamı...
TÜRKİYE'NİN OTOMOBİLİNE SAKARYA HAZIR
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün yerli otomobili üretecek 'babayiğitler'i açıkladı. Erdoğan düzenlenen törenle Ortak Girişim Grubu’nda yer alan kuruluşların isimlerini duyurdu. Yerli otomobil projesini beş firma üstlendi.
Beştepe'deki Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde "Türkiye’nin Otomobili Projesi Ortak Girişim Grubu İşbirliği Protokolü İmza Töreni" düzenlendi.

Haberin devamı...

SAKARYA İHRACATIN YÜZ AKI OLMAYA DEVAM EDİYOR
Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), 2017'nin ekim ayına ilişkin ihracat verilerini açıkladı.
Buna göre, İhracat, ekim ayında bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 15,6 artarak 13 milyar 528 milyon dolar olurken, bu yılın ocak-ekim döneminde geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 11 artış ile 128 milyar 659 milyon dolara ulaştı.
Sakarya Ekim ayı ihracatı ise geçen aya g&...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]