Yıl:2017
Sayı:252
İL JANDARMA KOMUTANI'NDAN SATSO'YA VEDA ZİYARETİ
Sakarya İl Garnizon ve Jandarma Komutanı Albay Emin Dursun emekliye ayrılması sebebiyle Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul’a veda ziyaretinde bulundu.
SATSO Meclis Başkanı A. Akgün Altuğ ve Yönetim Kurulu üyelerinin de bulunduğu ziyaret ile ilgili değerlendirmede bulunan Başkan Kösemusul, “Kurumsal işbirliği ve birliktelik çerçevesinde kendisi ile çalışmaktan büyük mem...     Haberin devamı...
SATSO'DA MOBİL SERVİS BAŞLIYOR
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Temmuz Ayı Olağan Meclis Toplantısı,  Meclis Başkanı A. Akgün Altuğ başkanlığında, meclis üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.
Yoklama ve gündem maddelerinin oylanmasının ardından 1138 no’lu Meclis oturumuna ait tutanak görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.
Haziran ayı Kat'i Mizan ve ekleri ile Bütçe İzleme Raporu’nu sunmak üzere ...     Haberin devamı...
ÖZKOÇ'TAN KÖSEMUSUL'A ZİYARET
CHP Genel Başkan Başdanışmanı ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul’u ziyaret etti.
SATSO’nun şehrin geleceği ve gelişimi için önemli bir değer olduğunu vurgulayan Özkoç, “Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nda yetişmiş ve görev almış bir iş adamı olarak Odamızdaki birlik ve beraberliği önemsiyor ve bundan mutluluk duyuyorum. Her zaman ifade ediyorum. SATSO Sakarya’nın geleceği ve menf...     Haberin devamı...
GELİŞEN DÜNYADA BASIN SEKTÖRÜNÜN ETKİNLİĞİ ARTIYOR
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, 24 Temmuz Basın Bayramı ile ilgili bir açıklamada bulundu.
Başkan Kösemusul basın yayın çalışanlarının basın bayramını kutladığı açıklamasında basın mensuplarının, kentin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesine ve kalkınmasına önemli katkılar sağladığını belirterek şunları dile getirdi:
‘’Sağlıklı toplumla...     Haberin devamı...
İSO İKİNCİ 500 ARAŞTIRMASINDA TOPLAM 18 SAKARYALI FİRMA
İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından geleneksel hale gelen Türkiye'nin ikinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu araştırmasında, Sakarya’dan  toplam 18 firma yer alıyor.
Bunlardan Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Üyesi 6  firma ve Sakarya’ da şubesi olan 12 firma yer alıyor. Toplam 18 Sakaryalı firmanın yer aldığı İSO ikinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu araştırması ülke ekonomisi adına önemli verilere ışık tutması itibariyle ...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]