Yıl:2017
Sayı:250
GALERİCİLER SİTESİ'NDEKİ SON DURUMU DEĞERLENDİRDİLER
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, SS Sakarya Oto Galericiler Kooperatifi Genel Kurulu’nun ardından seçilen Başkan Levent Bal ve Yönetim Kurulu Üyelerini makamında ağırladı.
Bal, 2. El Galericiler Sitesi ile ilgili yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verirken, SATSO Hizmet Binası karşısındaki alanda 114 dükkân ve 2 yönetim b...     Haberin devamı...
YERLİ OTO İÇİN SAKARYA BİRLİK OLMALI
SATSO Haziran Meclisi’nde konuşan Başkan Kösemusul, “Her geçen gün rekor kıran ihracatı ve sahip olduğu avantajları ile ülkemizin büyüme rakamlarına en çok katkı yapan illerden biri olarak biz, her anlamda, yerli otomobile hazırız. Bu milli yatırım için tüm Sakarya birlik olmalıyız.  Hep birlikte çalışarak yerli otomobile ev sahibi olacağımıza inanıyorum.” dedi.
Sakarya Ticaret v...     Haberin devamı...
DAYANIŞMA RUHUMUZ DAİM OLSUN
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Ramazan Bayramı’nı kutlayan bir mesaj yayınladı.
Bayramların birlik ve beraberliğimizi arttırmasını dileyen Kösemusul'un mesajı şöyle:
“Şükür ki bir Ramazanı daha idrak etmenin huzurunu yaşıyoruz. Sabrın en güzel hali olarak nitelendirdiğimiz, manevi arınma ve yücelme, paylaşarak zenginleşme ayı olan Müb...     Haberin devamı...
Gücümüz Birliğimizdir
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Ramazan Bayramı Geleneksel Bayramlaşma Töreni, SATSO Hizmet Binası bahçesinde gerçekleştirildi.

SATSO Meclis Başkanı Akgün Altuğ, Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul ve Yönetim Kurulu Üyeleri, SATSO davetlilerini kapıda karşılayarak bayramlarını tebrik etti. 100. Yılın ilk bayramlaşma programına il protokolü ve şehir eşrafı büyük ilgi gösterdi.

Bayramlaşma programına, Vali Hüseyin Avni Coş, AK Parti Sakarya Mil...     Haberin devamı...
İHRACAT ARTIŞINDA LİDER SAKARYA
Türkiye İhracat Meclisi’nin (TİM) açıkladığı Haziran ayı ihracat rakamlarına göre en çok ihracat yapan ilk 10 il arasında 7. sırada yer alan Sakarya, ihracat artışında liderliğini sürdürdü. SATSO Başkanı Kösemusul, otomotiv sektöründe dev yatırımlara ev sahibi olan Sakarya’nın sektör iddiasını sürdürerek milli yatırımlar için çalışacağının altını çizdi.

TİM verilerine göre Türkiye’de Haziran 2017 ihracatı ge&cced...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]