Yıl:2017
Sayı:248
BASIN DUYURUSU PTT BAŞMÜDÜRÜ'NDEN KÖSEMUSUL'A ZİYARET

Başmüdür SATSO Meclisi’ne Mobil Ptt Aracını Tanıttı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Sakarya PTT Başmüdürü Yılmaz Demir ve Müdür Yardımcısı Nuri Kırşan’ı makamında ağırladı.

Adapazarı PTT Merkez Müdürlüğü’nün çalışmaları hakkında bilgi veren PTT Başmüdürü Yılmaz Demir, kurumsa...     Haberin devamı...

Sakarya Yerli Otomobili İstiyor HİSARCIKLIOĞLU İLE GÖRÜŞTÜLER

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, TOYOTA Türkiye'deki başarısı ile tüm dikkatleri üzerine çeken ve otomotiv sektörü denince akla gelen ilk isimlerden Orhan Özer, milli ve yerli motor üretimi için çalışmalar yapan mühendislerle birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nu ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan...     Haberin devamı...

SATSO'DAN ÜYELERİNE 100. YILA YAKIŞIR KUSURSUZ İFTAR

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) tarafından 8 yıldır geleneksel olarak düzenlenen SATSO İftar Programı, her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayının ilk Cuma günü üyeler, il protokolü ve basın mensuplarının katılımı ile gerçekleştirildi.

Bu yıl, Şehr-i Mahal’de organize edilen ve yaklaşık 2500’den fazla kişinin katıldığı iftar programına üyeler aileleri ve çalışanları ile iştirak etti.

Haberin devamı...

BASIN DUYURUSU 5 AYDA İHRACAT ARTIŞININ DÖRTTE BİRİNİ SAKARYA GERÇEKLEŞTİRDİ

Mayıs ayı ihracatı Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından açıklandı.

İhracat rakamlarında Türkiye'nin ihracatı yüzde 15,8 artışla 12 milyar 472 milyon dolar olurken, ihracatını en çok artıran il Mayıs ayında da yine Sakarya oldu.  2017 yılının ilk 5 ayda ihracat artışının yaklaşık dörtte birini tek başına Sakarya gerçekleştirdi.

26 Sektör 125 Ülke

Haberin devamı...
“100 YAŞINA GİREN SATSO YERLİ OTOYU İSTİYOR”

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı,  Meclis Başkanı A. Akgün Altuğ başkanlığında meclis üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Yoklama ve gündem maddelerinin oylanmasının ardından 1136 nolu Meclis oturumuna ait tutanak görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Nisan ayı Kat'i Mizan ve ekleri ile Bütçe İzleme Raporu’nu sunmak üzere kürs&u...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]