Yıl:2017
Sayı:245
İŞ DÜNYASI SEKTÖREL SORUNLARI SATSO'DA KONUŞTU

SATSO'da 2017 yılının ilk müşterek meslek komiteleri toplantısı gerçekleştirildi.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) bünyesinde faaliyet gösteren meslek komitelerinin, sorun ve önerilerini dile getirdikleri “Müşterek Meslek Komiteleri Toplantısı”,  SATSO Meclis Salonu’nda yapıldı. Toplantı, SATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orhan Yılgenci başkanlığında gerçekleştirildi.

Haberin devamı...

ANA GÜNDEMİMİZ İNSAN KAYNAĞINA YATIRIMDIR

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısı,  Meclis Başkan Yardımcısı Fatih Güreş başkanlığında meclis üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Yoklama ve gündem maddelerinin oylanmasının ardından 1135 nolu Meclis oturumuna ait tutanak görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Mart ayı Kat'i Mizan ve ekleri ile Bütçe İzleme Raporu’nu sunmak üzere k&uum...     Haberin devamı...

ÇOCUKLARIMIZ DAHA GÜÇLÜ TÜRKİYE'NİN NEFERLERİDİR

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle bir mesaj yayınladı:

Başkan Kösemusul mesajında;

“Milli irade ve ulusal bağımsızlığımızın simgesi olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 97. yıldönümünü büyük bir gururla karşılıyoruz. Canlarını feda etme pahasına atalarımızın bizlere emanet ettikleri ...     Haberin devamı...

SATSO'NUN YENİ LİSESİ TEMATİK LİSE OLDU

Milli Eğitim Bakanlığı bir meslek alanında faaliyet gösterecek ve bulunduğu ilde alana ilişkin çalışan büyük ölçekli sektör temsilcileriyle en az 10 yıl iş birliğinde bulunacak tematik liseler ve bu liselere kayıt koşullarını belirledi. Milli Eğitim Bakanlığı’nın Tematik Lise uygulamasındaki 11 il arasında Sakarya da yer alıyor. SATSO Başkanı Mahmut Kösemusul, “Yeni Tematik Lisemizde öğrencilerimizin hedeflerini iş dünyam...     Haberin devamı...

Kösemusul referandum sonucunu yorumladı GÜVEN VE İSTİKRARLA HEDEFLERİMİZE ULAŞMA VAKTİDİR

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, referandumdaki "Evet" kararı ile millet iradesinin tecelli ettiğini belirterek, "Aziz milletimiz Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne geçiş kararını vermiştir. Şimdi hep birlikte daha çok çalışma, güven ve istikrarla hedeflerimize ulaşma vaktidir." dedi.

Başkan Kösemusul, yaptığı açıklamada, 16 Nisan referandumu ile Türkiye'nin bir kez ...     Haberin devamı...

SATSO VE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ'NDEN KUTLU DOĞUM İŞBİRLİĞİ

Kutlu Doğum Haftası’nda Yeşil Noktalarda İndirim

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ve Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş himayelerinde “Kutlu Doğum Haftası” etkinlikleri kapsamında ortak bir proje düzenlendi.

Hem haftanın manevi önemine dikkat çekmek hem de Hz. Peygamber ve Güven Toplumu temasına uygun olarak birlik beraberlik ...     Haberin devamı...

MİLLİ ÜRETİM VE OTOMOTİV VİZYONUYLA TÜRKİYE'NİN LOKOMOTİF ŞEHRİ OLACAĞIZ
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) ve QNB Finansbank iş birliği ile KOBİ'lerin finansman erişimini kolaylaştırmak amacıyla geliştirilmiş Hazine Destekli Kredi Garanti Fonu toplantısı, Bloomberg HT Çıkış Yolu programından canlı yayınla SATSO’da gerçekleştirildi.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, KGF Genel Müdür Yardımcısı Caner Teberoğlu, QNB Finansbank KOBİ ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Onur Özkan ve E...     Haberin devamı...
KUTLU DOĞUM HAFTASI'NDA SATSO YEŞİL NOKTA İNDİRİMİ VAR SATSO ve Milli Eğitim'den Kutlu Doğum Haftasına Özel Etkinlik

Kutlu Doğum Haftası kapsamında Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş himayesinde, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde ortak bir proje hazırlandı.

Planlanan çalışmada, hem haftanın manevi önemine dikkat çekmek hem de Hz. Peygamber ve Güven Toplumu temasına uygun olarak birlik beraberlik ve dayanışmayı arttırmak amaçlanıyor.

 Yeşil nokta projesin Haberin devamı...

KÖSEMUSUL; “İŞ DÜNYASI İSTİKRARLA HEDEFLERİNE ULAŞMAK İSTER”

Milletvekili Açba: “Siyaset üstü bir noktada buluşmak durumundayız”

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili Zihni Açba, İl Başkanı Levent Bülbül ve teşkilat üyelerini ağırladı.

Referandum süreci ve Türkiye gündemi üzerine değerlendirmelerde bulunulan ziyarett...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]