Yıl:7
Sayı:237
SATSO ÜYELERİNDEN KAN BAĞIŞI

Sakarya Kızılay Kan Bağış Merkezi tarafından düzenlenen kan bağışı kampanyasına SATSO meclis üyeleri, personel ve üyelerden de destek geldi.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ve Türk Kızılayı Sakarya Şubesi işbirliği ile tertip edilen Kan Bağış organizasyonunda Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısı öncesi meclis üyeleri ve personel kan bağışında bulundu.

Kan bağışı konusunda herkesi duyarlı olmaya ve kan bağışı yapma...     Haberin devamı...

SATSO'NUN KURULUŞ TARİHİ DEĞİŞİYOR

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısı Meclis Başkanı A. Akgün Altuğ başkanlığında meclis üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Yoklama ve gündem maddelerinin oylanmasının ardından 1132 nolu Meclis oturumuna ait tutanak görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Aralık ayı Kat'i Mizan ve ekleri ile Bütçe İzleme Raporu’nu sunmak üzere k&uu...     Haberin devamı...

ŞİRKET KURULUŞLARI VE KURULUŞA İLİŞKİN İMZA BEYANNAMELERİ ARTIK SATSO'DA TASDİK EDİLİYOR

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine yönelik hizmet kalitesini yükseltmeye devam ediyor.

2017 yılına yeni faaliyetlerle giren SATSO, üyelerinin daha kolay ve hızlı hizmet almaları, müteşebbislerin yatırımlarını kolaylaştırmak ve dolayısıyla ilimiz ve ülkemiz ekonomisine katma değer sağlamak adına hizmetlerine yenilerini ekliyor.

Bunların en başında Şirket Kuruluş Sözleşmesinin Ticaret Sicili Müd...     Haberin devamı...

Başkan Kösemusul Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Afrika Programına Katıldı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Tanzanya, Mozambik ve Madagaskar programlarına katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan himayelerinde Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) organizasyonu ile düzenlenen programa DEİK Denetim Kurulu Üyesi olarak katılan Başkan Kösemusul, Mozambik programında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Mozambik Cumhurbaşkanı Filipe Nyusi'ye Mozambik'in başkenti Maputo'da hayata geçirdikleri ç...     Haberin devamı...
SATSO ÜYELERİ HALEP'Lİ KARDEŞLERİMİZE YARDIM İÇİN HAREKETE GEÇİYOR

Halep'te yaşanan insanlık dramının yaralarını sarmak ve acıları bir nebze olsun paylaşmak amacıyla Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ile Türk Kızılayı Sakarya Şubesi arasında geçtiğimiz günlerde başlatılan "HALEP'Lİ KARDEŞLERİMİZE YARDIM KAMPANYASI" üyeler arasında gündem oluyor.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri HALEP'li kardeşlerimize  yardım için harekete geçmeye başladı. Yaşanan sıkıntılı günlerde yardım elini uzatan iş dünyası Halep halkının yanında durarak maddi v...     Haberin devamı...

SATSO'DAN YENİ BİR HİZMET DAHA: Mesleki Yeterlilik Belgelerini Artık SATSO Verecek

Başkan Kösemusul; "Mesleki Yeterlilik Belgesi" sınavları, TOBB-SATSO işbirliğiyle  Sakarya'mızda  gerçekleştirilecek. Zorunlu Mesleki Yeterlilik Belgesi Odamız SATSO’dan alınabilecek.”

5544 sayılı Mesleki Yeterlilik Kurumu Kanununda yapılan değişiklikle, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından belirlenen tehlikeli ve çok tehlikeli mesleklerde çalışanların ve çalışmak isteyenlerin Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]