Yıl:7
Sayı:236
Kösemusul'dan Gazeteciler Günü Mesajı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, basın mensuplarına bir mektup göndererek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı. Mektubunda birlik ve beraberliğin altını çizen Başkan Kösemusul, birlikte çalışmanın önemine dikkat çekti ve şu ifadeleri kullandı:

“Değerli Basın Mensubu,
Çok kıymetli kardeşim,


Gayretin ve umudun, kardeşlik, huzur ve başarının şehri Sakary...     Haberin devamı...
SATSO HALEP'E YARDIM KAMPANYASI BAŞLATTI

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Türk Kızılayı Sakarya Şubesi ile Halep’e Yardım Kampanyası başlattı. Şube Başkanı Zahit Tiryaki ile protokol imzalayan Başkan Mahmut Kösemusul, “Üyelerimiz kış şartlarında zor günler geçiren Halepli kardeşlerimize ellerini uzatacak; kardeşlik ve yardımseverliğini bir kez daha güçlü bir şekilde gösterecektir.” dedi.

  Haberin devamı...

2017 YILINDA 1000 GİRİŞİMCİ EĞİTİLECEK

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ve Sakarya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ortaklığında geçtiğimiz yıllarda başlayan ve her yıl yenilenen protokol kapsamında girişimci adayları eğitilmeye devam ediyor.

Girişimci adaylar için, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) ile Sakarya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü arasında 2017 yılı için 1000 kişiye yönelik girişimcilik eğitimi programı düzenlen...     Haberin devamı...

SAKARYA İHRACATI 2017'YE REKOR YÜKSELİŞLE GİRDİ
Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından açıklanan Aralık ayı ihracat rakamlarında Sakarya’nın ihracat değerinde rekor yükseliş dikkat çekti. 2016 yılını büyük bir başarıyla kapatan Sakarya, ihracatını Kasım ayına göre yüzde 28,2, geçen yılın Aralık ayına göre ise yüzde 214,2 artırarak Aralık ayında 477,5 milyon dolar ihracatla 7’inci sıradaki yerini korudu. SATSO Başkanı Mahmut Kösemusul, “Daha iyi değerler için 2017’de daha çok ...     Haberin devamı...
TERÖR BİRLİĞİMİZİ BOZAMAYACAK
İstanbul Ortaköy'de gerçekleştirilen terör saldırısı ile ilgili açıklamalarda bulunan Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, saldırıların Türk Milletinin birlik ve beraberliğini bozamayacağını vurguladı.

Kösemusul, AA'ya yaptığı açıklamada, Türkiye'nin özellikle son dönemde çok güçlü bir mücadelenin içinde olduğunu dile getirirken, gerçekleşen tüm saldırılara karşı en büy...     Haberin devamı...
SATSO'DAN ÜYELERİNE YENİ YILDA İKİ YENİ HİZMET

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine yönelik hizmet kalitesini yükseltmeye devam ediyor.

2017 yılına yeni faaliyetlerle giren SATSO üyelerinin daha kolay ve hızlı hizmet almalarına yönelik çalışmalarına yenilerini ekledi.

Harç Takip Sistemine Geçiliyor

SATSO üyeleri artık Ticaret Sicil servisindeki yaptıkları her işlem veya aldıkl...     Haberin devamı...