Yıl:2016
Sayı:235
ÇALIŞMA BARIŞI VE SÜRDÜRÜLEBİLİR ÜRETİMİN ŞİFRESİ ÇÖZÜLECEK

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) ile Türkiye Kooperatif, Ticaret, Eğitim ve Büro İşçileri Sendikası (Koop-İş) “sosyal diyalog” Sakarya’da kapsamlı bir proje yapıyor.

Uluslararası Çalışma Teşkilatı  (ILO) ve Avrupa Birliği’nin sosyal diyalogun güçlendirilmesi amacıyla başlattığı hibe programı kapsamında SATSO ve KOOP İş arasında bir protokol imzalandı.

Projenin Türk...     Haberin devamı...

SATSO TÜRK MÜZİĞİ TOPLULUĞUNDAN SICAK BİR KIŞ KONSERİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde uzun yıllardır çalışmalarını yürüten Türk Müziği Topluluğu “Kış konseri” ile sanatseverlerin karşısına çıktı.

Geçtiğimiz akşam Sakarya Üniversitesi Kongre Merkezinde gerçekleştirilen “Kış Konseri ” ile sanatsever Sakaryalılar keyifli vakit geçirdiler.

Konsere Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ...     Haberin devamı...

SATSO AİLESİ BİRLİK MESAJI VERDİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bu yılın son meclis toplantısını bütçe görüşmeleri ile tamamladı. Aralık Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nın ardından düzenlenen bütçe yemeğinde meclis üyeleri bir araya gelerek yıllık değerlendirme ve istişarede bulundular.

Sen Otel’de düzenlenen ve ev sahipliğini SATSO Meclis Başkanı A. Akgün Altuğ ve Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul’un yaptığı büt&ccedi...     Haberin devamı...

2017'DE DAHA ÇOK ÇALIŞMALIYIZ

TOBB Marmara ve Trakya Bölge Toplantısı ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, birlik ve beraberliğin, yüksek gayretin önemine dikkat çekti. Kösemusul, “İş dünyası olarak taleplerimizin karşılığını alıyoruz. Reform, teşvik ve destekler çok önemli. Hedeflerimize ulaşmak için 2017’de daha çok bir arada olmalı, daha çok &cced...     Haberin devamı...

İZZET DÖNMEZ MECLİS'E VEDA ETTİ
SATSO Aralık ayı meclis toplantısında Meclis Üyeleri şehir ve ülke gündemi ile ilgili değerlendirmelerde bulundular.

Toplantının Meslek Komitelerinin sorunlarının görüşülmesi maddesinde konuşan

3. Meslek Komitesi’nden Meclis Üyesi Recep Sandıkçı şehir merkezine büyük araç girilmemesi uygulaması ile ilgili değerlendirmede bulunarak “UKOME’nin yeni aldığı bir karar var. T&uu...     Haberin devamı...

2017 SATSO BÜTÇESİ ONAYLANDI

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Aralık Ayı Olağan Meclis Toplantısı Meclis Başkanı A. Akgün Altuğ başkanlığında meclis üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Toplantının açılışında konuşan Meclis Başkanı A. Akgün Altuğ,  tüm şehitlerimize rahmet yakınlarına ve Türk Milletine başsağlığı ve sabır diledi. Altuğ’un konuşmasının ardından meclis üyeleri bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı okudu.

Haberin devamı...