Yıl:2024
Sayı:566
Başkan Altuğ'dan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Mesajı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı vesilesiyle yazılı bir kutlama mesajı yayımladı.
Başkan Altuğ mesajında şunları dile getirdi: “Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, 19 Mayıs 1919’da Samsun’dan başlattığı özgürlük hareketi, tüm yurda yayılmış, milletimizin azim ve kararlılıkla girdiği milli mü...     Haberin devamı...
SATSO Heyeti TOBB 80. Genel Kurulu'ndaydı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Erdem Ercan, Yönetim Kurulu Üyeleri, TOBB Delegeleri, Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Elvan Bilgehan Dikici Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin 80. Genel Kurulu’na katıldı.
Ankara’da TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde 2 gün süren Genel Kurul’un ilk günü TOBB İkiz Kuleler’de Cumhurbaşkan...     Haberin devamı...
SATSO Heyeti İlçe Belediye Ziyaretlerinde Sakarya İçin Ortak Hedeflere Vurgu Yaptı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Erdem Ercan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, yerel ve idari seçimlerin ardından mazbatalarını alarak göreve başlayan ilçe belediye başkanlarına hayırlı olsun ziyaretlerini gerçekleştirdi.
SATSO Heyeti sırasıyla Söğütlü Belediye Başkanı Selçuk Kurt, Ferizli Belediye Başkanı Mehmet Ata, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Kocaali Bel...     Haberin devamı...
“Yarının Köyleri” Projesi Taraklı'da hayat bulacak
Trendyol ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) iş birliğinde yürütülen “Yarının Köyleri” projesi kapsamında Sakarya-Taraklı’da dijital merkez kurulması için hazırlıklar başladı.
 Sakarya Ticaret ve Sanayi O...     Haberin devamı...
Yüksek İstişare Kurulu 2024 Yılının İlk Toplantısında Bir Araya Geldi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde kurulan, Sakarya’nın önde gelen işadamları, yöneticileri ve kanaat önderlerinden oluşan Yüksek İstişare Kurulu 2024 yılının ilk toplantısını gerçekleştirdi.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği öncülüğünde tüm illerde 5174 sayılı Odalar ve Borsalar Kanunu’nun 84’ncü maddesine uygun şekilde oluşturulan Sakarya Yüksek İstişare Kurulu’nun 2024 ...     Haberin devamı...
SATSO Mutfak Akademisi'nde Anneler Günü'ne Özel Anlamlı Workshop
Anne ve Çocukları Burger Workshop’unda El Ele Verdi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası girişimleriyle SATSO Hizmet Kampüsü’nde hayata geçirilen “SATSO Mutfak Sanatları Akademisi” bünyesinde 12 Mayıs Anneler Günü’ne özel “Anne-Çocuk Burger Workshop” etkinliği gerçekleştirildi.
12 anne ve çocuktan oluşan katılımcılar SATSO M...     Haberin devamı...
SATSO Mutfak Sanatları Akademisinde İlk Etkinlik İl Protokolü ile Gerçekleşti
İl Protokolü SATSO MSA’da Sakarya’nın Lezzetlerini Keşfetti

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası girişimleriyle SATSO Hizmet Kampüsü’nde hayata geçirilen “SATSO Mutfak Sanatları Akademisi” Sakarya’nın Lezzetleri Workshop Etkinliği gerçekleştirildi.

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Meclis Başkanı Erdem Ercan’ın ev sah...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]