Yıl:2024
Sayı:564
SATSO Akademi'den “Dış Ticarette Ödeme Yöntemleri ve Akreditif” Eğitimi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ile Inovakademi iş birliğiyle “Dış Ticarette Ödeme Yöntemleri ve Akreditif” Eğitimi gerçekleştirildi.
SATSO’nun resmi eğitim ve seminer platformu olan SATSO Akademi kapsamında online olarak gerçekleşen eğitimde ayrıntılı birçok bilgi ve konuya değinildi, merak edilenler cevaplandırıldı.
Eğitmen Şeyda ATAOĞLU’nun sunumuyla gerçekleşen online eğitim...     Haberin devamı...
“SATSO Mutfak Sanatları Akademisi” Açıldı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Desteği ile 2019 başlayan “Gastro Sakarya” projesinin ikinci ayağı olan “SATSO Mutfak Sanatları Akademisi” açıldı.
SATSO hizmet kampüsü içerisinde yer alan akademi; bünyesinde dünya mutfağı, Sakarya’nın coğrafi işaretli lezzetleri ve kültürel tatlarının tüketici ile buluşturulması ve aynı zamanda aşçı, aşçı yardımc...     Haberin devamı...
Enflasyon, büyümenin ve ilerlemenin önünde bir engel olarak duruyor
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısı Meclis Başkanı Erdem Ercan Başkanlığında Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyelerinin katılımıyla Erol Öztürk Hacıeyüpoğlu Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.
Meclis toplantısında açılış konuşmasını yapan Meclis Başkanı Erdem Ercan “Türkiye Büyük Millet Meclisi’mizin kuruluşunun ...     Haberin devamı...
Sakarya Kadın Girişimciler Kurulu'ndan Örnek Proje
Sakarya’nın Girişimci Kadınları ‘AKBANK Girişimci Kadın Programı’yla Hedeflerine Ulaşacak
Akbank, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ile TOBB Sakarya İl Kadın Girişimciler Kurulu ‘Akbank Girişimci Kadın Programı’ nı başlatıyor.
Türkiye’de ilk
Kadın girişimcilerin işlerini daha yetkin bir şekilde yönetmelerine yardımcı olmak i&cc...     Haberin devamı...
SATSO Akademi'de “Sosyal Medya ve Dijital İtibar” Eğitimi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ile TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi (TOBB ETÜ-SEM) iş birliğinde "Sosyal Medya ve Dijital İtibar” eğitimi gerçekleştirildi.
SATSO’nun resmi eğitim ve seminer platformu olan SATSO Akademi kapsamında Oda hizmet binasında Eğitmen Aycan Ulusan’ın sunumuyla gerçekleştirilen eğitimde marka ve hedef kitle, sosyal medya platformlarının kullanım amaç...     Haberin devamı...
SATSO'dan bir ilk daha: “SATSO Mutfak Sanatları Akademisi Açılıyor”
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde hayata geçirilen SATSO Mutfak Sanatları Akademisi açılıyor.
SATSO Mutfak Sanatları Akademisi, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Desteği ile 2019 başlayan “Gastro Sakarya projesinin ikinci ayağı olarak hayata geçti
Bünyesinde dünya mutfağı, Sakarya’nın coğrafi işaretli lezzetleri ve kültürel tatlarının t...     Haberin devamı...
SATSO Akademi'de “Hedef Pazar Analizi ve İhracata Yönelik Dijital Reklam” Eğitimi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ile Sürdürülebilir Ticaret Derneği iş birliğiyle “Hedef Pazar Analizi ve İhracata Yönelik Dijital Reklam” Eğitimi gerçekleştirildi.
SATSO’nun resmi eğitim/seminer platformu SATSO Akademi üzerinden eğitmen Gökhan Erol ve Barış Yaşbala’nın sunumuyla gerçekleşen eğitimde konu ile ilgili birçok ayrıntılı bilgi paylaşıldı, merak edilenler cevaplandırıldı.

Haberin devamı...

Başkan Altuğ'dan 23 Nisan Kutlama Mesajı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, TBMM'nin kuruluşunun 104. yılı ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle yazılı bir kutlama mesajı yayımladı.
Başkan Altuğ mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Bundan tam 104. yıl önce Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir’ sözleriyle Türk ...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]