Yıl:2024
Sayı:563
SATSO Heyetinden Başkan Alemdar'a Hayırlı Olsun Ziyareti
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Erdem Ercan ve Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyet, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Başkan Alemdar’ın makamında gerçekleşen ziyarete SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Altuğ ve Meclis Başkanı Ercan’ın yanı sıra Yönetim Kurulu Başkanvekilleri Cem Gün ve Gökhan Tiryaki...     Haberin devamı...
SATSO'da “Sakarya Uluslararası Makine ve Metal Kümesi UR-GE Projesi” Kapsamında Firmalara Temel Dış Ticaret Eğitimi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) ve Sakarya Makine İmalatçıları Birliği (SAMİB) ortaklığıyla, Ticaret Bakanlığı desteği altında yürütülen “Sakarya Uluslararası Makine ve Metal Kümesi UR-GE Projesi” kapsamında Temel Dış Ticaret eğitimi gerçekleştirildi.
Yapılan çağrı sonucunda 20 firmanın başvurduğu projeye yönelik Mart ayı başında ihtiyaç analizi sonuçları ve yol haritası belirlenerek proje kapsamın...     Haberin devamı...
Başkan Altuğ'dan Kadir Gecesi Mesajı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Kadir Gecesi vesilesiyle bir mesaj yayımladı.
Başkan Altuğ, bin aydan daha hayırlı olduğu kabul edilen mübarek kadir gecesinde tüm İslam Alemi’nin manevi iklimi beraber yaşamanın sevinci içerisinde olduğunu belirterek bu gecede edilen duaların kabul edilmesini temenni ettiği mesajında şunları dile getirdi:
“Evveli rahmet, ortası mağ...     Haberin devamı...
SATSO Akademi'de “AR-GE Süreçleri ve AR-GE Destekleri” Eğitimi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, resmi eğitim/seminer platformu SATSO Akademi'de "AR-GE Süreçleri ve AR-GE Destekleri” Online bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.
SATSO’nun resmi eğitim/seminer platformu SATSO Akademi üzerinden Eğitmen Türkay Kısa'nın sunumuyla gerçekleşen eğitimde konu ile ilgili birçok ayrıntılı bilgi paylaşıldı, merak edilenler cevaplandırıldı.
Eğitmen Kısa, s&...     Haberin devamı...
IPARD III Çağrısı Bilgilendirme Toplantısı SATSO'da Gerçekleştirildi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ile Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Sakarya İrtibat Ofisi iş birliğiyle IPARD III programı kapsamında “M3-Tarım ve Balıkçılık Ürünlerinin İşlenmesi ve Pazarlanması ile İlgili Fiziki Varlıklara Yönelik Yatırımlar” desteği hakkında tanıtım ve bilgilendirme Toplantısı gerçekleştirildi.
TKDK Sakarya İrtibat Ofisi Yetkililerinin sunumlarıyla gerçekleşen toplantıda SATSO üyelerin...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]