Yıl:2024
Sayı:562
Seçim Sonrasında Üretimi Yıpratan Gündemlerden Uzaklaşmalıyız
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı Meclis Başkanı Erdem Ercan Başkanlığında Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyelerinin katılımıyla Erol Öztürk Hacıeyüpoğlu Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.
Meclis toplantısında açılış konuşmasını yapan Meclis Başkanı Erdem Ercan “İdrak ettiğimiz, Ramazan ayının sizlere, ülkemize ve İslam alemi...     Haberin devamı...
SATSO Akademi'de “İhracat Destekleri” Eğitimi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, resmi eğitim/seminer platformu SATSO Akademi'de "İhracat Destekleri Eğitimi' Online bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.
Yurt dışı ihracat, ve pazara giriş konularının ele alındığı toplantıda verilen devlet destekleri hakkında bilgiler paylaşılırken aynı zamanda Dr. Türkay Kısa yurt dışı pazarına girişte dikkat edilmesi gerekenler konularında da SATSO Üyelerine detaylı sunumlar gerçekleştirdi.

Haberin devamı...

Başkan Yüce'den SATSO'ya Veda Ziyareti
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, veda ziyaretleri kapsamında Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.
Başkan Yüce, ziyaret programı kapsamında SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Erdem Ercan ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından ağırlandı.
Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan Sakarya Büyükşehir Belediye B...     Haberin devamı...
SATSO Akademi'de “İnsan Kaynaklarında Güncel Uygulamalar ” Eğitimi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası resmi eğitim/seminer platformu SATSO Akademi'de "İnsan Kaynaklarında Güncel Uygulamalar Eğitimi" Online bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.
Eğitmen Özlem Yurdanur, katılımcılara geleceğin insan kaynakları ve yapay zekayla olan ilişkisi hakkında bilgiler aktardı.
Gerçekleştirilen online bilgilendirme toplantısında "yapay zeka ve güncel değişimler bizi nereye götür&...     Haberin devamı...
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır SATSO'da müjde verdi; “15. Model Fabrika Sakarya'ya Hayırlı Olsun”
Sakarya Programı kapsamında Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nda iş dünyası ile bir araya gelen Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ’un Sakarya’ya bir ‘Model Fabrika’ kurulması talebine karşılık “15. Model Fabrika Sakarya’ya Hayırlı Olsun” müjdesini verdi

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fa...     Haberin devamı...
Söğütlü OSB'de Şeffaflık Esas, Kapasite Raporu Olmayana Yer Yok
Söğütlü Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı ve SATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Tiryaki, kamulaştırma çalışmaları devam eden bölgeyle ilgili şeffaflık esaslı ilerlediklerini, kapasite raporu, sanayi sicil belgesi, yeşil OSB taahhütnamesi olmayanlara yer vermediklerini ve bu doğrultuda arazi simsarlarına geçit vermeyeceklerini açıkladı.
Yer seçimi 2019 yılında Sanay...     Haberin devamı...
Sakarya'nın İlham Veren Kadınları SATSO'da Buluştu
SATSO Hizmet Binasında SATSO Yönetim Kurulu Başkanvekili Cem Gün’ün ev sahipliğinde Moderatörlüğünü Sakarya Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Elvan Bilgehan Dikici’nin üstlendiği söyleşide Gedik Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Gedik, Sakarya Barosu Başkanı Av. İlknur Ebiz Yıldız, Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sima Nart, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Öğr. Gör. Zuhal Erol ile OTOKAR ...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]