Yıl:2024
Sayı:559
Başkan Altuğ'dan Berat Kandili Kutlama Mesajı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Berat Kandili vesilesiyle bir kutlama mesajı yayımladı.
Başkan Altuğ, Berat Kandili’nin tüm İslam alemine ve insanlığa hayırlar getirmesini dileyerek açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Ramazan Ayının müjdecisi olan Berat Kandiline ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Berat Gecesi, kurtuluş, af ve arınma gibi anlamlara gelen özel bir gecedir. İnananlara kulluk bili...     Haberin devamı...
SATSO Heyeti'nden Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı'na Ziyaret
Başkan Altuğ; “Cumhurbaşkanımızın ‘planlı sanayi alanlarının oranı artırılacaktır’ hedefi üzerine çalışmalarımızı hızlandırdık.”
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Sakarya’da üretim alanlarının mevcut durumu, devam eden çalışmalar ve geleceğe yönelik yol haritasını değerlendirmek üzere Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Oruç B...     Haberin devamı...
SATSO Akademi'de "Satış Teknikleri” Eğitimi Gerçekleştirildi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası resmi eğitim/seminer platformu SATSO Akademi’de "Satış Teknikleri” konulu eğitim gerçekleştirildi.
Eğitmen Serdar Bilecen’in sunumu ve SATSO üyesi firma temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilen online eğitimde ayrıntılı birçok önemli bilgi paylaşıldı, merak edilen sorular cevaplandırıldı.
Eğitimde satışın temeli, modern dünyada satış, müşterinin ...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]