Yıl:2024
Sayı:558
Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Sektörü SATSO'da Değerlendirildi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Sakarya Ticaret Borsası, Sakarya Fidancılar Birliği, Sapanca İlçe Merkezi ve Kırkpınar Beldesi Tarımsal Kalkınma Koop. Arifiye İlçesi Tarımsal Süs Bitkileri Kalkınma Koop. iş birliğinde “Süs Bitkiciliği Sektörü Değerlendirme Toplantısı” gerçekleştirildi.
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Meclis Başkanı Erdem Ercan’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplant...     Haberin devamı...
ABD'de Yatırım Fırsatları SATSO'da Değerlendirildi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ile A.B.D Başkonsolosluğu iş birliğinde "A.B.D.' de Nasıl Yatırım Yapılır. Türk Yatırımcılar Basamak Basamak Nelere Dikkat Etmeliler?" konulu toplantı gerçekleştirildi.
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ’un ev sahipliği, A.B.D Başkonsolosluğu Ticaret Konsolosu Yasue Pai ile Konsolosluk Yetkilileri Ebru Olcay, Perim Akgüner ve Zeynep Sönmez İhtiyar tarafından SATSO Üyesi katılımcılara A.B.D&rsqu...     Haberin devamı...
Sakarya Sivil Toplum Kuruluşları Şehrin Öncelikli Sorunlarını Belirlediler
SATSO’dan, Sonuçları Belediye Başkan Adaylarına Sunulacak Çalıştay
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde, ildeki Sivil Toplum Kuruluşları paydaşlığında ve temsilcilerinin katılımı ile “Şehrin Öncelikli Sorunları Çalıştayı” gerçekleştirildi.
SATSO EV SAHİPLİĞİNDE…
Toplantının ev s...     Haberin devamı...
SATSO'da E-Ticaret ve E-İhracat Konuşuldu
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Alibaba.com ve Trendyol.com iş birliğinde e-ticaret & e-ihracat eğitimi gerçekleştirildi.
SATSO Hizmet Binasında gerçekleştirilen eğitimde Alibaba.com Türkiye İş Geliştirme Müdürü Kubilay Gençkan ile Trendyol Satış ve İş Geliştirme Müdürü Olcay Akgün tarafından SATSO üyelerine ayrıntılı bilgiler aktarıldı.
SATSO Üyeleri, gerçek...     Haberin devamı...
SATSO'dan Gaziantep Odalarına Kıyaslama Ziyareti
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Çalışanları, TOBB akreditasyon sistemi çerçevesinde birimler arası kıyaslama çalışmalarında bulunmak için Gaziantep Sanayi Odası, Gaziantep Ticaret Odası ve Gaziantep Ticaret Borsası’na ziyarette bulundu.
Gaziantep Sanayi Odası’nda başlayan kıyaslama toplantısına SATSO Genel Sekreteri Şevket Kırıcı, Genel Sekreter Yardımcısı Elif Sarıoğlu ve SATSO çalışanlarından oluşan heyet iştirak etti. Haberin devamı...
Sakarya İş Dünyası Yeşil Mutabakat Sürecine SATSO ile Hazırlanıyor
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ile Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, İklim Değişikliği Başkanlığı iş birliğinde “Yeşil Dönüşüm ve Sınırda Karbon Düzenleme Mekanizması” Bilgilendirme Toplantısı gerçekleştirildi.
SATSO ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıda Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, İklim Değişikliği Başkanlığı yetkililerinin sunumlarıyla gerçekleştirilen toplantıda i...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]