Yıl:2024
Sayı:556
SATSO Meclisi yılın ilk toplantısına Kentsel dönüşüm gündemi ile başladı
Başkan Altuğ “Şehrimizde artık kentsel dönüşüm söylemleri eylemlere dönüşmeli”
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısı Meclis Başkanı Erdem Ercan Başkanlığında Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyelerinin katılımıyla Erol Öztürk Hacıeyüpoğlu Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

Haberin devamı...

SATSO Meclisinin onur konuğu SAÜ Rektörü Prof. Dr. Hamza Al oldu
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısı Meclis Başkanı Erdem Ercan Başkanlığında Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyelerinin katılımıyla Erol Öztürk Hacıeyüpoğlu Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.
Meclis Toplantısı’nın onur konuğu Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hamza Al oldu.
S...     Haberin devamı...
SATSO'da “Sakarya'nın Renkli Kanatları” Fotoğraf Sergisi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, sanat ve kültür etkinliklerine ev sahipliği yaparak sanatseverlerin uğrak noktası olmaya devam ediyor.
SATSO Hizmet Binası fuaye alanında yıl içinde birkaç kez gerçekleşen ve sanatçıların el emeği eserlerinin sergilendiği etkinler; devam ettiği süre boyunca SATSO Üyeleri ve birçok sanatseverin ilgisini çekiyor.
2024 yılının ilk etkinliği TOBB Sak...     Haberin devamı...
Sakarya'nın Renkli Kanatları Fotoğraf Sergisi SATSO'da Sanatseverlerle Buluşacak
TOBB Sakarya Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi’nin organizasyonu ile gerçekleşecek olan Sakarya’nın Renkli Kanatları Fotoğraf Sergisi’ne davetlisiniz!
SATSO hizmet binası fuaye alanında Fotoğraf Sanatçısı Cihat Köseoğlu’nun objektifinden çıkan eserlerin sergileneceği “Sakarya’nın Renkli Kanatları” fotoğraf sergisinde şehrin renkleriyle bezenmiş kelebek fotoğrafları sanatsever Sakaryalıların beğen...     Haberin devamı...
Başkan Altuğ'dan Teknofest Talebi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Meclis Başkanı Erdem Ercan; ASKON Sakarya Şubesi 3. Olağan Genel Kurulu'na iştirak etti.
Genel Kurul; önceki dönem Sanayi ve Teknoloji Bakanı, TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyon Başkanı Mustafa Varank, Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz, Milletvekilleri, ASKON Genel Başkanı Orhan Aydın ve İl Protokolünün katılımıyla gerçekleştirildi....     Haberin devamı...
AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Adayı Yusuf Alemdar ve Milletvekillerinden SATSO'ya Ziyaret
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Sakarya Milletvekilleri Çiğdem Erdoğan Atabek, Lütfi Bayraktar, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, İl Başkanı Yunus Tever, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ve beraberindeki heyet SATSO’yu ziyaret etti.
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Meclis Başkanı Erdem Ercan’ın ev sahipliğindeki ziyarette seçim sonrası Sakarya adına yapılacak ç...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]