Yıl:2023
Sayı:552
Başkan Altuğ'dan Yeni Yıl Kutlama Mesajı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, yeni yıl vesilesiyle açıklama ve kutlama mesajı yayımladı.
Başkan Altuğ mesajında şunlara yer verdi; “2023 yılında acısıyla tatlısıyla birçok tecrübe yaşadık. Her zaman olduğu gibi dünü unutmadan yarınlarımızı planlamaya, dünün tecrübesini yarınlarda kullanmaya çabalıyoruz. 2023’ün tüm ülkemiz için ayrı bir anlam...     Haberin devamı...
Yeşil Sanayi Destek Programı Bilgilendirme Semineri SATSO'da Gerçekleştirildi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde “Yeşil Sanayi Destek Programı” bilgilendirme semineri gerçekleştirildi.
KOSGEB ve Dünya Bankası tarafından yürütülen "Türkiye Yeşil Sanayi Projesi" kapsamında, KOBİ'lerin yeşil dönüşümünü verimli bir şekilde gerçekleştirmelerine katkı sağlamak amacıyla hazırlanan "Yeşil Sanayi Destek Programı" kapsamında düzenlenen seminerde KOSGEB Sakarya İl Mü...     Haberin devamı...
SATSO Akademi'de Etkili İletişim, Hitabet ve Sunum” Eğitimi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası resmi eğitim/seminer platformu SATSO Akademi’de “Etkili İletişim, Hitabet ve Sunum” eğitimi gerçekleştirildi.
Devlet Tiyatrosu Sanatçısı Davranış Bilimleri ve İletişim Uzmanı Adnan Erbaş'ın sunumuyla gerçekleşen eğitimde olumlu imaj oluşturma, beden dili, ikna ve sunum teknikleri hakkında ayrıntılı bilgiler paylaşılarak merak edilenler cevaplandırıldı.
Eğitime Sakarya İl...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]