Yıl:2023
Sayı:545
Başkan Altuğ: “Adil Bir Rekabet Ortamı İçin TOBB Nezdinde Girişimlerimizi Gerçekleştiriyoruz”
Sakarya Ticaret ve Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, zincir marketlerin haksız rekabet ortamı oluşturması ve bu nedenle ticaret erbaplarının yaşadığı zorluklara yönelik değerlendirmede bulundu.
Başkan Altuğ, ticaret dengesinin bozularak kendi alanında hizmet veren ticaret erbaplarının rekabet edemediğine dikkat çekerek konuyu TOBB nezdinde ilgili bakanlıklarla çalışmaların devam ettiği bilgisini paylaştı.

Haberin devamı...

Başkan Altuğ'dan 10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, 10 Kasım “Atatürk’ü Anma Günü” vesilesiyle bir anma mesajı yayımladı.
Başkan Altuğ mesajında şunları dile getirdi;
“Hayatını Türk Ulusu ve onun bağımsızlığına adamış, ulusal birliğimizin, çağdaşlık ve aydınlanmanın simgesi olmuş; 100. yılını kutladığımız şanlı Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal A...     Haberin devamı...
SATSO Lösemi'ye Karşı Turuncu İz Bıraktı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında turuncu farkındalık çalışmaları kapsamında turuncu kurdele etkinliği düzenledi.
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Erdem Ercan, Yönetim Kurulu Üyeleri ve SATSO Personeli turuncu kurdele takarak hastalığa farkındalık yaratma çalışmalarına destek oldu.
7 Kasım günü tüm ile T&...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]