Yıl:2023
Sayı:516
PSB Anatolia 6. Kez Kapılarını Açtı
Sakarya Büyükşehir Belediyesi himayesinde, Sakarya Valiliği, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Sapanca Belediyesi başta olmak üzere İlçe Belediyeleri ve Sivil Toplum Kuruluşlarının paydaşlığında gerçekleştirilen PSB Anatolia 2023 Peyzaj, Süs Bitkileri, Bahçe Sanatları ve Ekipmanları Fuarı 6. Kez kapılarını ilgililere açtı.
Sapanca Kırkpınar’daki 60 bin metrekarelik açık hava fuar alanında 4 gün sürecek olan ...     Haberin devamı...
SATSO Türkiye'nin yerli ve milli otomobili TOGG'u teslim aldı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Türkiye’nin gururu olan yerli ve milli otomobili TOGG’u teslim aldı. Türkiye’nin vizyon projeleri arasında yer alan yerli ve milli elektrikli aracı TOGG’un hayırlı olmasını temenni eden Başkan Akgün Altuğ, “Ülkemiz için müthiş bir gurur olan yerli ve milli aracımızı teslim aldık” dedi.
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, SATSO adına alınan TOGG’un ilk s&u...     Haberin devamı...
Sakarya 470.8 Milyon Dolar İhracat ile Ağustos Ayı Rekoru Kırdı
Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından açıklanan verilere göre 2023 yılı Ağustos ayında geçen yılın aynı ayına göre; ihracat yüzde 1,6 oranında artışla 21 milyar 619 milyon dolar, ithalat ise yüzde 6,3 oranında azalışla 30 milyar 494 milyon dolar oldu.
Sakarya iş dünyası ise Ağustos ayında, bir önceki aya göre yüzde 5,2 ve geçen yılın Ağustos ayına göre ise yüzde 68.6’lık yükselişle ...     Haberin devamı...
Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül'den SATSO'ya İade-i Ziyaret
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Meclis Başkanı Erdem Ercan; Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül’ü konuk ettiler.
Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Meclis Başkanı Erdem Ercan’a iade-i ziyarette bulundu.
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ; “Rahmi Başkanımıza ziyareti için ...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]