Yıl:2023
Sayı:508
SATSO'da Minyatür Tezhip Sergisi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, yeni bir sanat sergisine daha ev sahipliği yaptı.
SATSO Hizmet Binası fuaye alanında yılda birkaç kez gerçekleşen ve sanatçıların el emeği eserlerinin sergilendiği etkinler; devam ettiği süre boyunca SATSO Üyeleri ve birçok sanatseverin uğrak noktası oluyor.
Sanatçı Gonca Küçüksaraç ve Adapazarı Halk Eğitim Merkezi öğrencilerinin eserl...     Haberin devamı...
Avrupa Fidancılar Birliği SATSO Sakarya Tarımsal Ürünler Üretim Mükemmeliyet Merkezi'ni Yerinde İnceledi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası iştiraki olan SATSO A.Ş. bünyesinde “Sakarya Tarımsal Ürünler Üretim Mükemmeliyet Merkezi” (Doku Kültürü Laboratuvarı) Avrupa Fidancılar Birliği (European Nurserystock Association-ENA) temsilcilerini ağırladı.
Türkiye’den SÜSBİR’in de (Süs Bitkileri Üreticileri Alt Birliği) dahil olduğu ve dünyada fidan üretiminde öncü olan 22 ülkenin olu...     Haberin devamı...
SATSO'dan Metal ve Makine Sektörü UR-GE Projesi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından yayınlanan “Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi Hakkında Tebliğ” (UR-GE) kapsamında firmalarımızın sektörel olarak yurtdışına açılmaları amacıyla UR-GE Projeleri planlanmaktadır.
Proje kapsamında firmaların, gelişme hızı yüksek ve Türkiye’nin nispeten düşük pazar payına sahip olduğu ülkelere yönelik ihracatlarının sürdürülebilir olarak artırılmasının sağ...     Haberin devamı...
Başkan Altuğ'dan Kurban Bayramı Kutlama Mesajı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Kurban Bayramı vesilesiyle bir kutlama mesajı yayımladı.
Başkan Altuğ kutlama mesajında şunlara değindi: “İslam alemi olarak bizleri daha güçlü kılan, milli ve dini duygularımızın, örf ve adetlerimizin kuvvetlendiği birlik ve beraberliğimizin, yardımlaşma ve dayanışmanın en güçlü şekilde yaşandığı bir Kurban Bayramı’nı daha birlikte idrak etmenin...     Haberin devamı...
Sakarya Protokolü ve İş Dünyası SATSO Bayramlaşma Töreni'nde bir araya geldi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Kurban Bayramı Geleneksel Bayramlaşma Töreni SATSO Hizmet Binasında, İl Protokolü, Oda Üyeleri ve Sakaryalı davetlilerin katılımıyla gerçekleştirildi.
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Erdem Ercan ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen etkinliğe davetlilerden yoğun ilgi gösterildi.
Bayramlaşma Programına Ak...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]