Yıl:2023
Sayı:500
Başkan Altuğ, “Kurulma aşamasındaki OSB'lerdeki arazi sahibi olan yatırımcılar arsa aracılarına karşı dikkatli olmalılar”
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, kurulma çalışmaları devam eden Organize Sanayi Bölgeleri alanındaki arazi sahibi olan yatırımcıları arsa aracılarına karşı uyardı.
Başkan Altuğ, tarım dışı ve marjinal tarım alanları üzerinde kurulması planlanan ve çalışmaları devam eden OSB’lerin doğa dostu yatırımlarla ilimizin gelişimine katkı sunacağını ifade ederek, Sakarya’nın çok yönlü g...     Haberin devamı...
Meslek Komitelerinin Ortak Konusu Nitelikli İstihdam İhtiyacı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası 2023 yılı ilk Müşterek Meslek Komiteleri Toplantısı Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ile Meclis Başkanı Erdem Ercan moderatörlüğünde Oda Hizmet Binasında gerçekleştirildi.
Oda bünyesinde çalışmalar yürüten Meslek Komitelerinin sorunlarının, bu sorunlara yönelik çözüm önerilerinin görüşülerek değerlendirildiği ve sektör temsilcilerinin b...     Haberin devamı...
Başkan Altuğ'dan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Mesajı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü” münasebetiyle işçi ve emekçilerin bayramını kutladığı bir mesaj yayımladı. 
Başkan Altuğ, alın teri ve emeğin yüce bir değer olduğuna, iş&cc...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]