Yıl:2023
Sayı:495
SATSO MECLİSİNİN GÜNDEMİ DEPREM, TARIM VE ÜRETİM OLDU
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyeleri, Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısında Kahramanmaraş ile Hatay merkezli depremler ve Sakarya’nın depreme hazırlığı konusunda görüşlerini dile getirdiler.
SATSO Meclis Başkanı Erdem Ercan Başkanlığında Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyelerinin katılımı ile gerçekleştirilen Mart ayı olağan meclis toplantısında depremin ekonomiye etkileri ve ...     Haberin devamı...
VALİ KALDIRIM; “SAKARYA DEPREM BÖLGESİNDE EFSANE OLDU”
Sakarya’nın İnsan Kaynakları Platformu “SATSO KARİYER” Hizmete Başladı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı Meclis Başkanı Erdem Ercan Başkanlığında Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyelerinin katılımıyla Erol Öztürk Hacıeyüpoğlu Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.
Mart Ayı Olağ...     Haberin devamı...
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ile TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi (TOBB ETÜ-SEM) işbirliğinde "Proje Yönetimi Eğitimi" gerçekleştirildi.

SATSO’nun resmi eğitim ve seminer platformu SATSO Akademi üzerinden, Eğitmen Dr. Bertan Tezcan’ın sunumuyla gerçekleştirilen eğitimde proje yönetimine genel bakış, proje yöneticisi ve kariyer planlaması, proje ve insan ...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]