Yıl:2023
Sayı:494
SATSO'DAN BİR İLK DAHA… Elektrikli araçlar SATSO'da şarj olacak
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Türkiye’de ilk elektrikli şarj istasyonu kuran Oda oldu.
Trugo iş birliği ile kuruldu
Yerli ve Milli otomobil markası TOGG’un iştiraki olan Trugo Akıllı Şarj Çözümleri San. ve Tic. A. Ş. iş birliği ile oluşturulan şarj istasyonu TOGG başta olmak üzere Türkiye’deki tüm elektrikli araç sahiplerinin erişimine açık olacak. ...     Haberin devamı...
SATSO Meclis Başkanı Ercan, Milli Birlik ve Düşünce Derneği'ni Ağırladı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Erdem Ercan, kurucu genel başkanı olarak önceki yıllarda görev aldığı Milli Birlik ve Düşünce Derneği heyetini Oda hizmet binasındaki makamında ağırladı.
Ziyarete MBD Genel Başkanı Hayati Özsipahi, Kadın Kolları Başkanı Aysun Çakıroğlu, Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri ve Temsilcileri iştirak etti.
SATSO Meclis Başkanı Erdem Ercan ziyaretten memnuniyet du...     Haberin devamı...
Başkan Altuğ'dan Ramazan Ayı Mesajı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Ramazan ayının başlaması nedeniyle bir açıklamada bulundu.
Başkan Altuğ, Ramazan ayını tebrik ederek, Ramazan'ın milli birlik ve beraberliğin pekiştiği, kardeşlik, dayanışma ve yardımlaşma ayı olduğunu vurgulayarak şunları dile getirdi; “Bu yıl Ramazan ayına buruk bir şekilde başlıyoruz. Geçtiğimiz ay yaşanan deprem felaketi ile birlikte ülke olarak zor ve sıkıntılı zaman...     Haberin devamı...
Bilişim ve Yazılım Sektörü SATSO'da Konuşuldu
Yazılım İhracatçılarına SATSO’da teşekkür belgesi verildi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası 31. Meslek Komitesi (Bilişim ve Telekomünikasyon), Ticaret Bakanlığı ve TOBB Türkiye Yazılım Meclisi işbirliğiyle “Bilişim ve Yazılım Sektör Faaliyetleri ve E-Turquality Bilişim Yazılım İhracatı" bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.
SATSO Yön...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]