Yıl:2023
Sayı:488
SATSO'dan giden seyyar mutfaklar sıcak yemek dağıtımına başladı
Depremin ilk günü itibariyle Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde şehrin iş dünyası, sivil toplum kuruluşları ve Sakarya halkının özverili destekleriyle başlayan yardım çalışmaları aralıksız devam ediyor.
Deprem bölgesinin ihtiyaçları doğrultusunda anbean aksiyon alarak ihtiyaçlara göre güncellenen yardım tırları depremzedelere günlük olarak ulaştırılıyor.
Koordineli bir şekilde yürütülen çalışmalar kapsamında ge...     Haberin devamı...
Sakarya İş Dünyası'ndan Deprem Bölgelerine Yardımlar Devam Ediyor
Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi merkezli gerçekleşen ve 10 ilde acı şekilde yıkımlara sebep olan deprem felaketi sonrası, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde Sakarya iş dünyası, depremzedelere yardım faaliyetlerini aralıksız sürdürmeye devam ediyor.
SATSO, depremin üçüncü günü itibariyle Sakarya halkının destekleriyle afet bölgelerine ısıtıcı, kıyafet, battaniye vb. ihtiya&cce...     Haberin devamı...
SAKARYA İŞ DÜNYASI DEPREMZEDELER İÇİN SEFERBER OLDU
Sakarya’da faaliyet gösteren ekonomi tabanlı sivil toplum kuruluşları, TOBB’a bağlı oda ve borsalar ve diğer sivil toplum kuruluşları depremin ilk saatleri itibariyle SATSO’da gerçekleştirilen toplantıda bir araya gelerek Sakarya’dan yapılacak yardımların koordineli bir şekilde yürütülmesi konusunda iş birliği çalışmalarına başladı.
AFAD tarafından belirlenen bölgenin ayni ihtiyaçlarını temin etmek için Sakarya sivil toplum kuruluşları seferberlik ilan etti....     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]