Yıl:2022
Sayı:487
Rusya Yatırım Olanakları SATSO'da Anlatıldı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ile Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Türkiye-Rusya İş Konseyi iş birliği ve Rusya Federasyonu Türkiye Ticaret Mümessilliği destekleriyle “Rusya Federasyonu İş ve Yatırım Olanakları” tanıtım toplantısı SATSO Hizmet Binasında gerçekleştirildi.
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ’un da ev sahipliği yaptığı etkinliğe DEİK/Türkiye-Rusya İş Konseyi Başkanı İzzet Ekmekçibaşı, Haberin devamı...
EYT Kıdem Tazminatları için daha fazla destek paketine ihtiyaç var
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) ile ilgili düzenlemenin iş dünyasına yansımaları ile ilgili değerlendirmede bulundu.
Başkan Altuğ açıklamasında EYT sürecinde iş dünyasının desteklenmesi adına Kredi Garanti Fonu finansman paketini olumlu karşılandığını ifade ederek “KGF Destek Paketi kapsamında yapılan finansa erişim konusunda yapılan çalışmalar için...     Haberin devamı...
SATSO SUBÜ arasında Yeşil Mutabakat Protokolü
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ile Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi arasında AB Yeşil Mutabakat Protokolü imzalandı.
SATSO Hizmet Binasında Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ile SUBÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık’ın imzasıyla resmiyet kazanan protokol kapsamında SUBÜ bünyesindeki üniversite öğrencileri, SATSO Üyesi firmalarda yeşil mutabakat konusunda staj yapacak.

Haberin devamı...

Alibaba.com ile E-İhracatın Avantajları SATSO'da Anlatıldı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde Alibaba.com Türkiye Temsilcilerin TradeFive iş birliği ile bilgilendirme semineri gerçekleştirildi.
SATSO Üyelerinin ihracata başlamalarını sağlamak, ihracatçı sayısını artırmak, yeni pazarlar ve yeni alıcılar için fırsatları tanıtmasını sağlamak amacıyla Oda Hizmet Binasında gerçekleştirilen etkinliğe Üye firma temsilcileri iştirak ederken TradeFive CEO’su Emrah Cora tarafından si...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]