Yıl:2022
Sayı:483
Sakarya'da Sanayiye Kadın Eli Değiyor
Sanayide Kadın Eli Projesi’nin Sakarya Çalışmaları Tanıtıldı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Kadın Girişimciler Kurulunun sanayide kadın istihdamını artırmaya yönelik hayata geçirdiği, "Sanayide Kadın Eli Projesi" kapsamında yapılan faaliyetleri tanıtmaya yönelik Sakarya Kadın Girişimciler Kurulu tarafından Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nda bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Haberin devamı...

SATSO 2023 GELİR GİDER BÜTÇESİ ONAYLANDI
Yılın son meclis toplantısında Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası 2023 Yılı Gelir Gider Bütçesi 60 Milyon 137 Bin 010 TL olarak oy çokluğu ile karara bağlandı.
SATSO Aralık Ayı Olağan Meclis Toplantısı Meclis Üyelerinin katılımı ile Meclis Başkanı Erdem Ercan Başkanlığında Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.
Meclis Toplantısında yoklama ve gündem madde...     Haberin devamı...
SATSO 30. MESLEK KOMİTESİ'NDE KESİNLEŞEN SEÇİM LİSTELERİ ASKIYA ÇIKIYOR
Ekim ayında gerçekleştirilen SATSO Organ seçimlerinin ardından Yaş Sebze-Meyve ve Kuru Gıda Toptancılarının oluşturduğu 30. Meslek Komitesinde boşalan meclis üyelerinin ve komite üyelerinin yerine yenilerinin seçilmesi için gerçekleştirilecek olan seçime yönelik kesinleşen seçim listeleri SATSO hizmet binasında askıya çıkarılacak.
04 Ocak 2023 Çarşamba günü 11.00-17.00 saatleri arasında SAT...     Haberin devamı...
SATSO Akademi'de “İş Hukuku” Eğitimi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ile Doğu Marmara Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi (ABİGEM) işbirliğinde "İş Hukuku” konulu online eğitim gerçekleştirildi.
SATSO’nun resmi eğitim ve seminer platformu SATSO Akademi üzerinden, Eğitmen Av. Şevval Ebrar Acar’ın sunumuyla, iş ilişkisinin sağlıklı bir şekilde yürütülmesi konusunda çalışan ve işveren statüsündeki katılımcılar bilgilendirildi ve merak edilen sorular cev...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]