Yıl:2022
Sayı:481
Kuzey Makedonya Büyükelçiliği Ekonomi Müsteşarı SATSO'da
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Kuzey Makedonya Cumhuriyeti Büyükelçiliği iş “Kuzey Makedonya Yatırım Fırsatları” konulu toplantı kapsamında Kuzey Makedonya Cumhuriyeti Büyükelçiliği Ekonomi Müsteşarı Suzana Tuneva’yı ağırladı.
Toplantı öncesi Başkan Altuğ’un Konuğu Oldu
Başkan Altuğ, Müsteşarı SATSO’da ağırlamaktan mutluluk duyduklarını belirte...     Haberin devamı...
Üretimin gücü şehrin kalbinde atacak
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Yönetim Kurulu üyeleri, Ada Hayat Projesi için geçici hizmet binasına taşınan ve çalışmalarını burada sürdüren Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’yu makamında ziyaret etti.
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Altuğ’a ziyarette Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Tiryaki, Yönetim Kurulu Üyelerinden Behlül Bayrak,...     Haberin devamı...
SATSO 30. MESLEK KOMİTESİ SEÇİMİ 4 OCAK'TA
Ekim ayında gerçekleştirilen SATSO Organ seçimlerinin ardından Yaş Sebze-Meyve ve Kuru Gıda Toptancılarının oluşturduğu 30. Meslek Komitesinde boşalan meclis üyelerinin ve komite üyelerinin yerine yenilerinin seçilmesi için seçime gidiliyor.
5174 sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Kanunu'nun 84. Maddesi gereğince 2022 Yılı Ekim ayında gerçekleştirilen Organ Seçimleri sonrasında Sakary...     Haberin devamı...
SATSO Akademi'de “Çalışma ve Dinlenme Sürelerinin Düzenlenmesi” Eğitimi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ile TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi (TOBB ETÜ-SEM) işbirliğinde "Çalışma ve Dinlenme Sürelerinin Düzenlenmesi Eğitimi" gerçekleştirildi.
SATSO’nun resmi eğitim ve seminer platformu SATSO Akademi üzerinden, Eğitmen Pamir Başer’in sunumuyla online olarak gerçekleşen eğitimde çalışma süreleri ve dinlenme süreleri, işin...     Haberin devamı...
Devlet Destekleri ve Teşvikleri SATSO'da Tanıtıldı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası üye odaklı etkinliklerine devam ediyor. İşletmelerin devlet teşvikleri ve destekleri konusunda detaylı bilgi alarak bu doğrultuda faaliyetlerini yürütmeleri, bu imkanlardan faydalanabilmeleri amacıyla, SATSO organizatörlüğü ve ev sahipliğinde “Devlet Destekleri ve Teşvikleri Tanıtım Günü” etkinliği gerçekleştirildi.
SGK Sakarya İl Müdürlüğü, İŞ-KUR Sakarya İl Müdürlüğü, KOSGEB Sakarya İl Müdürl...     Haberin devamı...
SATSO Heyeti Ankara'da milletvekilleriyle bir araya geldi
Ankara’dan “Önce Sakarya” mesajı verdiler
Sakarya Ticaret ve Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Sakarya Milletvekilleri; Recep Uncuoğlu ve Çiğdem Erdoğan Atabek’le Ankara’da Ak Parti Genel Merkezinde bir araya geldi.
S&oum...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]