Yıl:2022
Sayı:480
SAKARYA'NIN KASIM AYI İHRACATI %55,86 ARTTI
Sakarya ihracatı Kasım ayında bir önceki aya göre %55,86’lık artış ve geçtiğimiz yılın aynı ayına göre %7,5 azalışla 462,7 milyon dolar olarak gerçekleşti. Yılın ilk 11 aylık sürecinde toplam ihracat ise 4.4 milyar doları aştı.
Kasım Ayının En Büyük 7. İhracatçı Şehri
Türkiye’nin Kasım ayı toplam ihracatı 19 milyar 340 milyon dolar olarak gerçekleşi...     Haberin devamı...
SATSO Başkanlarına Ziyaretler Gerçekleşmeye Devam Ediyor
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nın gerçekleşen seçimlerinin ardından Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ile Meclis Başkanı Erdem Ercan’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.
Bu doğrultuda hayırlı olsun dileklerini iletmek amacıyla; Sakarya Üniversitesi Rektörümüz Prof. Dr. Hamza Al ve Prof. Dr. Hayrettin Zengin, Pamukova Belediye Başkanı İbrahim Güven Övün, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya İl Ba...     Haberin devamı...
Sakarya Bilişim Sektörü Ortak Toplantıda Bir Araya Geldi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Bilişim ve Telekomünikasyon sektör grubu temsilcisi 31. Meslek Komitesi ile Sakarya Bilişim Sektörü Derneği (SABİDER) iş birliği, Türkiye Bilişim Dernekleri Federasyonu paydaşlığında sektörel istişare ve bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Erdem Ercan ile Yönetim Kurulu Üyelerinin katıldığı etkinliğin ev sahipliğini TÜ...     Haberin devamı...
YENİ DÖNEMİN İLK İŞ PLANI ÇALIŞTAYI YAPILDI
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası 2022-2026 dönemi kapsamında 2023 yılı iş planı çalıştayı SATSO Meclis üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Erdem Ercan ve Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ’un ev sahipliğinde gerçekleştirilen dönemin ilk iş planı çalıştayına bu yıl diğer dönemlerden farklı olarak Sakarya Ticaret Borsası da katıldı.

Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]