Yıl:2022
Sayı:478
SATSO 10. Meslek Komitesi sektör temsilcileri ile bir araya geldi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Elektrik-Elektronik ve Elektromekanik Grubu temsilcisi 10. Meslek Komitesi öncülüğünde sektörde faaliyet gösteren üye firmalara yönelik istişare toplantısı gerçekleştirildi.
10. Meslek Komitesinden Meclis Başkan Yardımcısı Onur Kansu, Başkanı Kadir Beyenal, Başkan Yardımcısı Muhammet Lütfi Altunbudak, Meclis Üyeleri Hasan Şevki ile Kenan Dağ ve Komite Üyeleri Beyza Korg ile Fatih Kuru...     Haberin devamı...
Başkan Altuğ'dan 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
Öğretmenlerin aydınlık gelecek ve bilinçli toplumun yetişmesinde en önemli vazifeyi yürütenler olduğuna vurgu yapan Başkan Altuğ, kutlama mesajında şu cümlelere yer verdi:
“Dünyanın en onurlu mesleklerinin başında gelen öğretmenlik;...     Haberin devamı...
Milli Eğitim SATSO İş birliği ile Meslek Liseleri Velilere tanıtılacak
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası nitelikli istihdam ve mesleki eğitimin Sakarya’da geliştirilmesine yönelik faaliyetleri kapsamında iş birliği çalışmalarına ağırlık verdi.
Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı ile bir araya gelen SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, orta öğrenim kademelerinde meslek liselerinin avantajları ve niteliği konusunun iyi anlaşılması gerektiğine vurgu yaptı.

Haberin devamı...

SATSO'ya Ziyaretler Devam ediyor
Geçtiğimiz ay gerçekleştirilen Organ Seçimlerinin ardından Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ile Meclis Başkanı Erdem Ercan’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.
Bu doğrultuda; Sakarya Baro Başkanı Av. İlknur Ebiz Yıldız, Başkan Yardımcısı Av. Gülşah Baş Duran ile Yönetim Kurulu Üyeleri, Sakarya Vergi Dairesi Başkanı İlhan Akçay, Sakarya Gen&cced...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]