Yıl:2022
Sayı:477
SATSO Yönetim Kurulu'ndan Sakarya Ticaret Borsası'na Hayırlı Olsun Ziyareti
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, Sakarya Ticaret Borsası’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ öncülüğünde Başkan Yardımcıları Cem Gün ve Gökhan Tiryaki, Sayman Üye Volkan Terzioğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Suat Akın, Ekrem Seçgin, Behlül Bayrak ile Bilal Arabacıoğlu; STB Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç, Meclis Başkanı Bekir Uz...     Haberin devamı...
Başkan Altuğ, Meslek Komite Başkanlarıyla Bir Araya Geldi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ile Meslek Komitelerinin katılımıyla ortak istişare toplantısı gerçekleştirildi.
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ’un moderatörlüğünde gerçekleştirilen toplantıya Oda bünyesindeki 34 farklı sektörü temsilen Meslek Komite Başkanları ve temsilcileri iştirak ettiler.
Toplantıda sektörel sorunlar, Oda çalışmalar...     Haberin devamı...
Sakarya Valisi Kaldırım'dan SATSO'ya Hayırlı Olsun Ziyaret
Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, SATSO Başkanlık seçimlerinin ardından Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Meclis Başkanı Erdem Ercan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
SATSO Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Başkan Yardımcılarının da hazır bulunduğu ziyarette her iki Başkanın makamına konuk olan Vali Kaldırım, tüm SATSO Camiası ve Sakarya için hayırlı olması temennisinde bulundu.
Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım ziyaretlerde genel olarak şunları dile getirdi:...     Haberin devamı...
Ortak Akılla Sakarya için çalışmaya devam edeceğiz
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleşen başkanlık seçimlerinin ardından hayırlı olsun dileklerini iletmek amacıyla ziyaretler gerçekleşmeye devam ediyor.
Bu bağlamda; Fiskobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar, DEVA Partisi Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Akyazı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şener Bayraktar, Meclis Başkanı Vedat Böcek ve Yönetim Kurulu Ü...     Haberin devamı...
HAİN SALDIRIYA SATSO'DAN KINAMA
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, İstanbul İstiklal Caddesi'nde meydana gelen hain patlamayla ilgili kınama mesajı yayınladı.
Başkan Altuğ yaptığı açıklamada söz konusu terör saldırısını kınayarak, " Terörü lanetliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun" dedi 
Yaşamını yitirenlere Allah'tan rahmet, yaralılara da acil şifalar dileyen SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ " İstanbul taksimde meydana gelen hain terör saldırısı, hepimizi ...     Haberin devamı...
SATSO'ya hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Meclis Başkanı Erdem Ercan’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.
Yoğun bir ziyaret programı gerçekleşen SATSO’da, konuklar, yeniden Başkan seçilen Akgün Altuğ ve yeni meclis Başkanı Erdem Ercan’a hayırlı olsun dileklerini iletiyorlar.
Bu doğrultuda Sakarya Müteahhitler Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Murat Byrak ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Sakarya Trabzonlular Derneği Yönetim Kurul...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]