Yıl:2022
Sayı:476
Adapazarı Belediye Heyeti'nden SATSO'ya Ziyaret
Geçtiğimiz ay gerçekleştirilen SATSO 2022-2026 dönemi Organ seçimlerinin ardından Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Meclis Başkanı Erdem Ercan ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.
Bu doğrultuda Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ve beraberinde iki kurumda da çeşitli organlarda görev alan meclis üyeleri ile birlikte ziyarette bulundular.
Söz konusu programa, SAT...     Haberin devamı...
Tarımın iddialı şehri Sakarya, sektör fuarının da merkezi olacaktır
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, bu yıl 4.’sü düzenlenen Sakarya Tarım Hayvancılık Makinaları, Teknolojileri ve Yem Fuarı’nın açılış törenine katıldı.
Hendek ilçesinde düzenlenen Sakarya Tarım Hayvancılık Makinaları, Teknolojileri ve Yem Fuarı 'nın açılış törenine; Vali Çetin Oktay Kaldırım, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Y&...     Haberin devamı...
Başkan Altuğ'dan 10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, 10 Kasım ATATÜRK’ü Anma Günü dolayısıyla bir açıklamada bulundu.
Başkan Altuğ yaptığı açıklamada şunları dile getirdi;
“Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü, aramızdan ayrılışının 84. yıl dönümünde saygı ve özlemle anıyoruz. ATATÜRK, milli iradeyi hâkim kılan, insan hak ve &oum...     Haberin devamı...
SATSO'da Başkanlara Ziyaretler
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Meclis Başkanı Erdem Ercan konuklarını makamlarında ağırlamaya devam ediyorlar.
Bu doğrultuda; TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Rıza Bora ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Sakarya Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Emre Çaylan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Sakarya Aşçılar ve Pastacılar Derneği Başkanı Hatice Akman ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Doğu Marmara Lojistik ve...     Haberin devamı...
“Hizmette En Büyük Motivasyonumuz Sakarya Sevdamızdır”
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ile Meclis Başkanı Erdem Ercan’a hayırlı olsun ziyaretleri gerçekleşmeye devam ediyor.
Bu kapsamda hayırlı olsun dileklerini iletmek amacıyla; 22 ve 23. Dönem Sakarya Milletvekili Recep Yıldırım, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hamza Al ve Teknokent Genel Müdürü Dr. Öğr. Üy. Yakup Köseoğlu, Sapanca Belediye Başkanı Özcan &Ou...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]