Yıl:2022
Sayı:475
İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır'dan Başkan Altuğ'a Ziyaret
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve Başkan Yardımcılarını makamında ağırladı.
Başkan Altuğ’u kutlayan ve yeni döneminde başarılar dileyen Vekil Dikbayır ve parti heyeti, SATSO’nun şehir için önemine değinerek güçlü bir camia olduğunun altını çizdiler.

Haberin devamı...

“Büyükşehir SATSO iş birliği örnek olmaya devam edecek”
Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’den Başkan Altuğ’a Hayırlı Olsun Ziyareti
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı’na tekrar seçilen A. Akgün Altuğ’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Başkan Altuğ’un makamında gerçekleştirilen ziyarette Başkan Yüce yeni dönemin tüm...     Haberin devamı...
SATSO Misafirlerini Ağırlamayı Sürdürüyor
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Meclis Başkanı Erdem Ercan konuklarını makamlarında ağırlamaya devam ediyorlar.
Bu doğrultuda; Eski Kültür ve Turizm Bakan Müsteşarı Prof. Dr. Mustafa İsen ve geçmiş dönem Valilerinden Enver Salihoğlu, Sakarya İl Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu ve Yönetim Kurulu &Uum...     Haberin devamı...
Başkan Altuğ'a Hayırlı Olsun Ziyaretleri Sürüyor
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ konuklarını makamında ağırlamaya devam ediyor.
Bu doğrultuda; SGK Sakarya İl Müdürü Erhan Çavuş ve İŞKUR Sakarya İl Müdürü Tekin Kaya, Türkiye Futbol Federasyonu(TFF) Sakarya Bölge Müdürü Ferruh Sezgin,  TEB Adapazarı Şube Müdürü Ahmet Özdağ, SUBÜ Arifiye Meslek Yüksekokulu Müdürü Do&cce...     Haberin devamı...
Türk rüyası TOGG'la hayat buldu, gururluyuz
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) Gemlik Tesisleri’nin açılış törenine katıldı.
TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun davetlisi olarak iştirak ettiği açılış töreninin ardından TOGG’un seri üretime geçmesi ile ilgili değerlendirmede bulunan Başkan Altuğ, şunları dile getirdi: “Türkiye’nin yerli ve milli ot...     Haberin devamı...
SATSO'ya Ziyaretler Devam ediyor
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Meclis Başkanı Erdem Ercan, konuklarını makamlarında ağırlamaya devam ediyor.

Bu doğrultuda;  Eski İçişleri Bakanı Sadettin Tantan, önceki dönem Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sapanca Belediyesi Eski Başkanı İbrahim Uslu, Üretim Ticaret Kurulu Başkanı Özkan Pınar ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Türkiye Faal ...     Haberin devamı...
Serdivan Belediye Başkanı Alemdar'dan SATSO'ya Ziyaret
SATSO Meclis Başkanı Erdem Ercan ve Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, gerçekleşen Oda seçimlerinin ardından hayırlı olsun dileklerini iletmek amacıyla ziyarete gelen Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ve Ak Parti Serdivan İlçe Başkanı ve SATSO Meclis Üyesi Burak Erken’i makamlarında ağırladılar.
Başkan Alemdar SATSO Camiası için hayırlı olsun dileklerini ileterek başarılı bir dönem temennisinde bulundu. SATSO&rsqu...     Haberin devamı...
MHP Sakarya İl Başkanlığından SATSO'ya Hayırlı Olsun Ziyareti
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Meclis Başkanı Erdem Ercan, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar ve parti yönetim kurulu üyelerini Oda hizmet binasında ağırladılar.
Her iki Başkana da yeni dönemin hayırlı olmasını dileyen İl Başkanı Akar, Sakarya iş dünyasının çatı örgütü olan SATSO’nun şehir için önemini vurguladı.

Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]