Yıl:2022
Sayı:462
Sakarya Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği'nden SATSO'ya İade-i Ziyaret
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Sakarya Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Fehmi Çelebi ile Yönetim Kurulu Üyelerini makamında ağırladı.
Ziyarette Dernek Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte SATSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi ve Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Doğan Çatalbaş da hazır bulundu.
Dernek Başkanı Prof. Dr. ...     Haberin devamı...
ATO Başkanı Gürsel Baran'dan Başkan Altuğ'a Ziyaret
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Ankara Ticaret Odası Yönetim Kurulu’nu ağırladı.
SATSO Hizmet Binasında gerçekleşen ziyarete Ankara Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran başta olmak üzere, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları; Temel Aktay ve Halil İbrahim Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Fatih Çetinkaya ve Ali Yıldız, ATO İDEA Genel Müdürü Gaye ...     Haberin devamı...
Dünya Fındık Haftası'nda SATSO'dan “Her Şey Fındık İçin” Sempozyumu
“Dünya Fındık Haftası” organizasyonu, 8-14 Ağustos tarihlerinde Sakarya Ticaret Borsası organizatörlüğünde ve ev sahipliğinde, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası başta olmak üzere ilimiz kurum ve kuruluşlarının da paydaşlığında gerçekleştirilecek.
Ulusal Fındık Konseyi (UFK) tarafından her yıl Ağustos ayının ikinci haftasının Dünya Fındık Haftası olarak kutlanmasına yönelik verilen karara neticesinde; dünya fındık ü...     Haberin devamı...
SATSO Başkanı Altuğ, Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz'u Ağırladı
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ’u makamında ziyaret etti.

SATSO Ticaret AR-GE Komisyonu Başkanı Meclis Üyesi Behlül Bayrak’ın da eşlik ettiği ziyarette Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Başkan Altuğ’a babasının vefatı dolayısıyla taziyelerini iletti. Söz konusu ziyaret kapsamında ayrıca, Temmuz ayında SATSO ...     Haberin devamı...
SATSO Fenerli Konağı'n İpekyolu Müzesi'ne Dönüşmesi için ilk adım atıldı
SATSO ve Taraklı Belediyesi İpekyolu Müzesi için imzaları attı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nın mülkiyetinde Taraklı İlçesinde bulunan Fenerli Konak’ın (Cihannümalı Konak) Tarihi İpekyolu Müzesi’ne dönüştürülmesine yönelik SATSO ve Taraklı Belediyesi arasında iş birliği protokolü imzalandı.
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün A...     Haberin devamı...
AR-GE Süreçleri ve Destekleri SATSO'da Anlatıldı
SATSO ile TOBB ETÜ-SEM iş birliğinde AR-GE Süreçleri ve AR-GE Destekleri konulu online eğitim gerçekleştirildi.
Eğitim ve seminer platformu SATSO Akademi üzerinden, Dr. Sn. Türkay Kısa’nın sunumuyla webinar şeklinde gerçekleştirilen eğitimde AR-GE projesi oluşturmak, AR-GE veya tasarım merkezleri ile ulusal destek programları başta olmak üzere birçok destek programı hakkında detaylı bilgiler paylaşıldı.

Haberin devamı...

SATSO'da Finansal Plan ve Okuryazarlık Eğitimi Gerçekleştirildi
SATSO ile Doğu Marmara ABİGEM işbirliğinde Finansal Plan ve Okuryazarlık konulu eğitim gerçekleştirildi.
Eğitim ve seminer platformu SATSO Akademi üzerinden, Eğitmen Hüseyin Mandacı’nın sunumuyla gerçekleştirilen eğitimde finansal okuryazarlık, yatırım ve tasarruf kavramının önemi, finansal tablolara giriş gibi konularda katılımcılara bilgiler paylaşıldı.
Eğitmen Mandacı paylaştığı bilgiler sırasında genel...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]