Yıl:2022
Sayı:461
SATSO MECLİS ÜYELERİ EKONOMİYİ VE GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ
Geçtiğimiz gün gerçekleştirilen Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Temmuz Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nda meclis üyeleri sektörel sorunları, şehrin ve ülkenin gündemine yönelik görüşlerini dile getirdi.
SATSO Meclis Başkanı Talip Kuriş Başkanlığında Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyelerinin katılımı ile gerçekleştirilen meclis toplantısının Haberin devamı...
SATSO SEKTÖREL UR-GE PROJELERİNE BAŞLIYOR
FINDIKTA TABAN FİYAT BEKLENTİSİ 60TL
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Temmuz Ayı Olağan Meclis Toplantısı Meclis Başkanı Talip Kuriş Başkanlığında Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyelerinin katılımı ile Erol Öztürk Hacıeyüpoğlu Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.
Yoklama ve gündem maddelerinin oylanmasının ardından 1198...     Haberin devamı...
SATSO Yönetimi'nden Sakarya 9. Noterliği ‘ne Ziyaret
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Oda Hizmet Binası’nın iki yanına yapılan SATSO Tek Durak Ofis Hizmet Binalarında üyelerin işlemlerini hızlandırmak adına bir çok resmi kurum ve kuruluş hizmet vermeye başladı.
SATSO hizmet kampüsü içerisinde KOSGEB, MARKA, Ziraat Bankası gibi kurumların  yanında son olarak Sakarya 9. Noterliği de faaliyetlerine başladı.
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. A...     Haberin devamı...
SATSO YÖNETİMİ GELENEKSEL 24 TEMMUZ KAHVALTISINDA BASIN MENSUPLARIYLA BİR ARAYA GELDİ
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla Sakarya’nın yerel basın mensupları ve medya kuruluşu temsilcileriyle bir araya geldi.
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ev sahipliği yaptığı programa Sakarya Basın İlan Kurumu Genel Müdürü İbrahim Çorbacı, Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur, Sakarya Gazeteciler Birliği Başkanı Müjdat &Ccedi...     Haberin devamı...
Başkan Altuğ'dan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Kutlama Mesajı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, 24 Temmuz Gazeteciler veBasın Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
Başkan Altuğ basın çalışanlarının dünyanın doğru ve tarafsız bilgi almasında en büyük emeği v...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]